35000TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
35000
Alienware veya Titan dersek, ikisi de TUF'ın içinden geçer.
Bu bütçe içinde Alienware veya Titan bulabilirsen dediğini kabullenirim dostum. Bu bütçede Dell için G15 serisi, MSI için Bravo ve Thin serisi bulunmakta ve TUF bu serileri ezer geçer. Bu kadarını düşünürsünüz diye yorumu genel yazmıştım. Bundan sonra anlayamayacak kişiler için serileri teker teker yazarım.

Victus'dan üstün, Dell zaten F/P ürün yapmıyor, MSI demişsin hangi MSI olduğu belli değil ki bu bütçe de alacağı MSI modellerden daha üstün.
Dell f/p ürün yapmıyor demek he? öncellikle bunu diyerek hayatımdaki gördüğüm en random sallamasyonu ortaya koydun Dell TR'de ünlü değil herkes sadece Casper ve Monster gibi saçma laptoplar aldığı için hakkettiği değeri görmüyor . Biz 30K'ya RX 6850M XT+ Ryzen 7 6800'li bir (240HZ) sistem alıcaz buda oldukça F/P tabiki dolar hesabı yada Amerikada yaşayan bir yakınınız lazım bunun için. Eğer sistemler pahalı geldiyese laptopbu dizayn edebiliyorsun buda senin övüp duramadığın Asus tufta yok sanırsam.
resim_2023-07-22_141959990.png

Dell f/p ürün yapmıyor demek he? öncellikle bunu diyerek hayatımdaki gördüğüm en random sallamasyonu ortaya koydun Dell TR'de ünlü değil herkes sadece Casper ve Monster gibi saçma laptoplar aldığı için hakkettiği değeri görmüyor . Biz 30K'ya RX 6850M XT+ Ryzen 7 6800'li bir (240HZ) sistem alıcaz buda oldukça F/P tabiki dolar hesabı yada Amerikada yaşayan bir yakınınız lazım bunun için. Eğer sistemler pahalı geldiyese laptopbu dizayn edebiliyorsun buda senin övüp duramadığın Asus tufta yok sanırsam.
Eki Görüntüle 1872045
Dostum TR'de var mı bu cihaz?

Yeni konular

Geri
Yukarı