35000TL laptop önerisi

PatrickBateman7

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 35k bütçem var en az 7-8 sene taşıyabilecek bir başyapıt arıyorum. 5-6 sene içinde çıkacak oyunlarda kasmadan 60 FPS oynatabilecek bir ürün... Arkadaşlar oyun ve günlük kullanım için alacağım, en az 8 sene taşıyacak öneriniz varsa alırım.

Victusun ekranı %45 ntsc eğer 36 37 binlere çıkarsan tuf a15 var %100 srgb ve malzeme kalitesi daha iyi. Soğutma performansları nasıl bu iki modelin bilen varsa yeşillendirsin.

Asus tuf dash f15 kullanıyorum ve çok memnunum gerçekten harika bir bilgisayar.

Victus'un ekranı %45 NTSC eğer 36 37 binlere çıkarsan TUF A15 var %100 sRGB ve malzeme kalitesi daha iyi. Soğutma performansları nasıl bu iki modelin bilen varsa yeşillendirsin.

Sırf malzeme kalitesi ve panelin renk değeri yüzünden o kadar fiyat farkı verilmez, Victus'un soğutma konusunda TUF'tan aşağı kalır yanı yok. Bahsettiğiniz bilgisayar bu sanırım, ki bu bilgisayarın işlemcisi de daha kötü attığım victusa göre.

Sırf malzeme kalitesi ve panelin renk değeri yüzünden o kadar fiyat farkı verilmez, Victus'un soğutma konusunda TUF'tan aşağı kalır yanı yok. Bahsettiğiniz bilgisayar bu sanırım, ki bu bilgisayarın işlemcisi de daha kötü attığım victusa göre.
Çok da kötü değil dostum fark anlaşılmaz bile.

Artı olarak asus 4060 140w. Kaldı ki teknolojiye ulaşım zor olduğu için bu laptopları 6 7 sene kullanıyoruz. Uzun vadede malzeme kalitesi panel kalitesi vs için verilen 3 4 bin tl insanı üzmez

100 sRGB ile 45 NTSC arasında ki fark gözle görülür derece de. Tabii ben 45 NTSC de kullanırım ama takılan varsa 45 NTSC kötü gelecektir.

F15 F/P değil.

Kişiden kişiye değişir ama aradaki fark beni rahatsız etmiyor. Zamanında TN panel de kullandım ama IPS'e geçince aradaki renk farkına "wow" diyecek kadar şaşırmadım. Çok dikkat edilecekse bu tarz şeylere OLED laptoplara yönelmek daha mantıklı.

Geri
Yukarı