3500TL direksiyon seti önerisi

terabayt

Hectopat
Daha fazla  
900 derece hiç değilse 360 derece olsun. H vites bu bütçeye sığar mı bilmiyorum ama eğer varsa çok iyi olur. Yoksa da direksiyon arkasıda kanatlar olursa iyi olur. Aydın/İzmir içinde 2. El de olabilir.

G27 veya bulabilirseniz 2. el G29 bakabilirsiniz. G27'de H vites dahildir. Rampage'i asla önermem.

G27 veya bulabilirseniz 2. el G29 bakabilirsiniz. G27'de h vites dahildir. Rampage'i asla önermem.

G29 buldum 3000TL'ye ama alıp almamak konusunda kararsızım. Dişliler biraz ses yapıyor dedi ve shifterda 4 ve 6 ya geçişlerde sorun var dedi. Sizce bunun yerine 2 adet Xbox kolu alsam daha mı iyi olur?

G29 buldum 3000TL'ye ama alıp almamak konusunda kararsızım. Dişliler biraz ses yapıyor dedi ve shifterda 4 ve 6 ya geçişlerde sorun var dedi. Sizce bunun yerine 2 adet Xbox kolu alsam daha mı iyi olur?
Eğer simülasyon oyunları yani Assetto Corsa, Project Cars, Rfactor, F1 veya diğer araç sürme oyunları yani ETS, BeamNG gibi oyunlara meraklıysanız direksiyon almanız daha mantıklı olur. Sadece Shifter'daki sorun olağandışı dişli sesi çoğu Logitech sette belli bir süreden sonra aşınma sonucu oluşuyor.

Geri
Yukarı