Uygun fiyatlı direksiyon seti önerisi

inoxicated

Hectopat
Daha fazla  
ETS için kaliteli bir direksiyon markası arıyorum ama fazla bütçem yok. Driving Force GT'yi duydum fiyatı pahalı ve 2. el istemiyorum. Öneriniz var mı?

örnresm.jpg

En kötü ihtimal Logitech Driving Force GT almalısınız. Bunda manuel vites yok ama direksiyon dönmesi gerçekteki gibi. Gayet uygundur. Driving Force GT'lere baktım neredeyse kalkmış. Onun yerini G27'ler almış. Sadece Vatan'da sıfırı var fiyatıda gülünecek tarzdan 850₺ :LOL::LOL: İkinci el olarak bulabilirsiniz en fazla 350₺ verin. Daha fazlasını haketmiyor.
Diğer yandan G25-G27-G29 direksiyon setleri var. Tabii fiyatlarıda uçuyor. Bunların içersinden en uygunu G25. G25 ile G27 arasında elbet fark var ama o kadar değil. Fiyatına en fazla 550-600₺ arasında verebilirsiniz. Sahibinden.com'da G25 500₺ fiyatına bulmak mümkün. G27'de alabilirsiniz ikinci el olarak onun fiyatıda en fazla 700₺. G25-G27-G29 bunlar manuel vites desteği olan direksiyon setleri. G29 önermem aşırı pahallı 2500₺ fiyatına denk geliyor. Viteside ayrı satılıyor. Şuan alınacak en iyi direksiyon G27. Bütçeniz fazla yoksa Driving Force GT öneririm, sizi memnun eder diğer yandan G25 var. Karar size kalmış.

Gösterdiğiniz direksiyon G29 onun fiyatı 2000₺ ve üstelik vitesi ayrı satılıyor. Vitesi almadıktan sonra ne işe yarar hiçbir işe yaramaz. Aşırı pahallı oluyor.

Bu arada maalesef ikinici el istemiyorum diye bir şansınız olmuyor. G29 kaldı sadece piyasada. Diğerleri kaldırıldı belki nadir vardır sıfır. Bulmanız çok zor sıfırlarını. G25-G27 dediğim gibi piyasdan kalktı ve sadece G29 satışı yapılmakta. Onun fiyatıda ortada.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı