3500TL Gaming monitör önerisi

Bütçe
3500TL

TorbaciFiles

Hectopat
Herkese merhaba. Bu başlık altında açtığım kaçıncı konu bilmiyorum ama net bir karara varamıyorum arkadaşlar. 3500TL bütçem var ve güzel bir Gaming monitör arıyorum. Öneri alıyorum VA panel alma diyorlar. Öneri alıyorum TN panel alma diyorlar. Ne alacağız arkadaşlar? Bir fikir verin size zahmet. Bir monitör önermenizi istiyorum. Dediğim gibi 3500TL bütçem var, sizden öneri bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam baktım bende buna ama bilemedim. Alınabilir gibi duruyor ama. SS IPS nedir acaba?
Super Speed IPS diye geçiyor, rapid IPS'in türevi gibi bir şey olmalı. Şahsen çok da matah bir şey olduğunu sanmıyorum zira giriş seviyesi bir monitör. İllaki ghosting olacaktır, overshoot-invert ghosting göze batmasın yeter.

Bu alındı gibi o zaman. Teşekkür edderim.

Rica ederim, hayırlı olsun. Ben de limiti ayarlamaya çalışıyorum. 😄 Bir de 24" ufak mı olur ölçemedim, evde 32" TV var onu monitör olarak kullanıyordum, elimde mezura ölçüyorum ama nedense aynı boyutta çıkıyor çözemedim durumu.
Gerçi ben hoparlörleri var diye Philips olana daha yakınım. Kafalar karışık.

Diğer IPS panellerden daha hızlı bir panel türü diye biliyorum.
Ya bu ghosting olayı falan çok korkutuyor beni. Ne alacağımı şaşırdım o yüzden. Siz ne diyorsunuz bu monitöre ? Bir de benim aklımda bu monitör var
Philips 24M1N3200ZA/00 23.8" inç 165Hz 1ms Gsync/ FreeSync Premium Yükseklik Ayarli IPS Gaming Monitör | ITOPYA @G3BEN @Kayzıy

Rica ederim, hayırlı olsun. Ben de limiti ayarlamaya çalışıyorum. 😄 Bir de 24" ufak mı olur ölçemedim, evde 32" TV var onu monitör olarak kullanıyordum, elimde mezura ölçüyorum ama nedense aynı boyutta çıkıyor çözemedim durumu.
Gerçi ben hoparlörleri var diye Philips olana daha yakınım. Kafalar karışık.
24 gayet ideal emin ol. Hiç küçük gelmez gözüne.

Ya bu ghosting olayı falan çok korkutuyor beni. Ne alacağımı şaşırdım o yüzden. Siz ne diyorsunuz bu monitöre ? Bir de benim aklımda bu monitör var
Philips 24M1N3200ZA/00 23.8" inç 165Hz 1ms Gsync/ FreeSync Premium Yükseklik Ayarli IPS Gaming Monitör | ITOPYA @G3BEN @Kayzıy
Açıkçası gigabyte için düzgün ghosting videosu bulamadım, Philips için pchocası'nın var bir tek (yerel olarak) ama benim tercih sebebim başta hoparlör ve gsync. Gigabyte olanda nispeten daha az ghosting olacağını düşünüyorum.

Açıkçası gigabyte için düzgün ghosting videosu bulamadım, Philips için pchocası'nın var bir tek (yerel olarak) ama benim tercih sebebim başta hoparlör ve gsync. Gigabyte olanda nispeten daha az ghosting olacağını düşünüyorum.
Hoparlör ile bir işim yok ama emin olamıyorum işte. Philips'in böyle bir monitörü yok piyasada. Bu ilk sanırım. Yani hemen hemen de aynılar ama anlayamıyorum ya cidden. Çok arada kaldım. Aydınlat beni ne olur. :D @G3BEN

Son düzenleme:

Geri
Yukarı