3500TL İle CS:GO İçin Sistem Toplama

yowakaa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle şunu belirteyim illa ki buna benzer bir konu açılmıştır fakat ya eski ya da bana uygun olmayan sistemler. Profesyonel CS:GO oyuncusuyum, 3500TL bir bütçe ile (monitor dahil) bir sistem toplamam gerekiyor. Sadece CS:GO oynanacak. İnternette çok araştırdım fakat genelde oyun bilgisayarlarında işletim sistemini düşük tutup ekran kartına yükleniyorlar. CS:GO CPU Based bir oyun olduğu için farklı bir sisteme ihtiyacım olduğunu düşündüm. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Not olarak şunu da ekliyim; oyun içi en düşük grafik ayarlarında 4:3 1024x768 ve grafik kartının performansa çekilmiş ayarlarında 5v5 300~ DM ~200 fps'ye ihtiyacım var.

Dediğin gibi Cpu yu biraz daha üst seviye tuttum. İleride tavsiyem 8GB ram ve dandik de olsa bir SSD alman. SSD ekleyince bütçeyi aşıyor diye eklemedim.
3588.PNG
Beğenmediğin değiştirmek istediğin parçalar olursa geri dönüş atabilirsin.
Toplam:3588 TL (İnventus)

Dediğin gibi Cpu yu biraz daha üst seviye tuttum. İleride tavsiyem 8GB ram ve dandik de olsa bir SSD alman. SSD ekleyince bütçeyi aşıyor diye eklemedim.Eki Görüntüle 215010Beğenmediğin değiştirmek istediğin parçalar olursa geri dönüş atabilirsin.
Toplam:3588 TL (İnventus)
bu sistemle söylediğim değerlerde fps alabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı