3500TL sistem toplama

Power Boost PSU diyen arkadaş her zamanki gibi direkt taşa tutulmuş. Arkadaşlar, 3500TL bütçe diyor. Büyük ihtimalle bunu yazınca bende taşa tutulacağım ama, arkadaşın bütçesi yok, yok, yok. Para olsa kalitelisini almasını eminim ki o arkadaşta biliyordur. Ha bir de, şu konuya da değinmek istiyorum. Sistem toplayan çoğumuz da çok fazla bütçe olmuyor. Olmadığı için de bu tür markalara yöneliyoruz, haliyle herkes bunu alınca Power Boost patladı, şu oldu bu olduyu daha çok görüyoruz. Kısacası, eğer Zalman, High Power gibi markalar ucuz olsaydı o zaman da Zalman patladı, High Power patladı diye okuyacaktık. Ha bir de, her PSU patlayacak diye kaide yok, 7 yıllık Power Boost PSU'm ile rahatız, sıkıntımız yok. İyi günler.

Power Boost PSU diyen arkadaş her zamanki gibi direkt taşa tutulmuş. Arkadaşlar, 3500TL bütçe diyor. Büyük ihtimalle bunu yazınca bende taşa tutulacağım ama, arkadaşın bütçesi yok, yok, yok. Para olsa kalitelisini almasını eminim ki o arkadaşta biliyordur. Ha bir de, şu konuya da değinmek istiyorum. Sistem toplayan çoğumuz da çok fazla bütçe olmuyor. Olmadığı için de bu tür markalara yöneliyoruz, haliyle herkes bunu alınca Power Boost patladı, şu oldu bu olduyu daha çok görüyoruz. Kısacası, eğer Zalman, High Power gibi markalar ucuz olsaydı o zaman da Zalman patladı, High Power patladı diye okuyacaktık. Ha bir de, her PSU patlayacak diye kaide yok, 7 yıllık Power Boost PSU'm ile rahatız, sıkıntımız yok. İyi günler.

50-100 TL daha fazla vererek sistemini riske atmamış oluyor. Evet, her PSU patlayacak diye bir şey yok ama ya patlarsa? Tüm sistemi boşa gidecek. Bütçe olmayabilir, bu durumda kaliteli bir 400W +80 güç kaynağı tercih etmek daha mantıklı.

tek bir soru sorucam en APU sistem alıcam şimdilik sonradan ekran kartı almayı planladım peki bu bana attığınız APU sistemde cod ww2 oynanır mı?
Pollux 3AN | Game Garaj

apu
bu sistemi biraz daha para verip 4000 e 5 4650g yi ve 16gb RAM i seçtim sizce ana cod ww2 yi yaa footbal manager i oynatır mı?

Tek bir soru soracağım en APU sistem alacağım şimdilik sonradan ekran kartı almayı planladım peki bu bana attığınız APU sistemde CoD WW2 oynanır mı?

Bu sistemi biraz daha para verip 4000'e 5 4650G'yi ve 16 GB RAM'i seçtim sizce ana CoD WW2'yi yahu footbal Manager'i oynatır mı?

Benim attığım sistemi almanız daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı