3500TL telefon önerisi

Bilgisizci

Hectopat
Daha fazla  
YouTube'da Brawl Stars videoları çekiyorum hem oyun oynarken hem de kayıt alıyorum. Kamerayla bir işim yok. Günde 3-6 saat arası aktif telefon kullanıyorum 1 gün şarjının yetmesi yeterli. Telefonla:
%40 sosyal medya.
%40 oyun.
%20 telefonla yaptığımız temel şeyler.

Normalde POCO X3 / Pro alacaktım 120Hz olması 120 FPS alabileceğim için benim için daha iyi olacaktı. Hem ne kadar doğru ama 240Hz screen touch özelliği de bayağı işime yarayacaktı. Fakat forumlarda MIUI'yi hiç beğenilmemiş. Bir de şu videoyu gördüm ve düşüncelerim karıştı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Redmi Note 10 Pro da satışa çıkmış fakat fiyatının uçuk olduğunu düşünüyorum.

İhtiyaçlarınıza M51'in en uygun telefon olduğunu düşünüyorum. Kamerası mükemmel değil fakat işlemcisi ve bataryası isteklerinizi tam anlamıyla karşılar, siz de bunu istiyormuşsunuz zaten.

POCO X3 Pro sizin için daha iyi olurdu ancak yazılım tedirgin ediyor.

Şu telefon gayet iyidir.

Sizin önceliklerinize göre şu da alınabilir.

Eğer Custom ROM kurarım derseniz POCO X3 Pro her açıdan sizin için daha iyi olur.

POCO X3 Pro sizin için daha iyi olurdu ancak yazılım tedirgin ediyor.

Şu telefon gayet iyidir.

Sizin önceliklerinize göre şu da alınabilir.

Eğer Custom ROM kurarım derseniz POCO X3 Pro her açıdan sizin için daha iyi olur.
Bu işlerin içinde değilim ROM'u açar mısınız? MIUI sanırım.

Farklı bir arayüz atmak. Yani MIUI değil de lianage OS gibi One OS gibi. Eğer MIUI sıkıntı çıkarırsa yaparsınız.

Hocam peki Redmi Note 10 Pro almam daha mantıklı olur mu kayıtta alacağım için 120 FPS altına düşer miyim? Ne kadar işim kamera ile olmasa da 120Hz AMOLED ekran çok daha kaliteli duruyor.

YouTube'da Brawl Stars videoları çekiyorum hem oyun oynarken hem de kayıt alıyorum. Kamerayla bir işim yok. Günde 3-6 saat arası aktif telefon kullanıyorum 1 gün şarjının yetmesi yeterli. Telefonla:
%40 sosyal medya.
%40 oyun.
%20 telefonla yaptığımız temel şeyler.

Normalde POCO X3 / Pro alacaktım 120Hz olması 120 FPS alabileceğim için benim için daha iyi olacaktı. Hem ne kadar doğru ama 240Hz screen touch özelliği de bayağı işime yarayacaktı. Fakat forumlarda MIUI'yi hiç beğenilmemiş. Bir de şu videoyu gördüm ve düşüncelerim karıştı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Redmi Note 10 Pro da satışa çıkmış fakat fiyatının uçuk olduğunu düşünüyorum.

Bir Xiaomi kullanıcısı olarak almanızı önermiyorum dosya yöneticisinde dahi reklam var utanmasalar ayarlara bile koyarlar tabii ucuz ama normal reklamlar değiller çıplaklık içeren reklamlarda olabiliyor bazen veya benim telefonumda sorun var.

Bir Xiaomi kullanıcısı olarak almanızı önermiyorum dosya yöneticisinde dahi reklam var utanmasalar ayarlara bile koyarlar tabii ucuz ama normal reklamlar değiller çıplaklık içeren reklamlarda olabiliyor bazen veya benim telefonumda sorun var.

Hocam ilk defa duyuyorum sattığı ürüne reklam koyacağını düşünmüyorum. Sizde bir sıkıntı olabilir.

Hocam ilk defa duyuyorum sattığı ürüne reklam koyacağını düşünmüyorum. Sizde bir sıkıntı olabilir.

Beklerseniz fotoğraf göndereyim. Not: Sorun olduğunu düşünmüyorum.

IMG_20210419_013806.jpg

Samsung M serisi veya A serisi öneririm, sade, klasik, internet sorunu yok, uzun ömürlü, şarjı hızlı dolar ve cidden uzun idare eder , çoğu oyun kasmadan rahatça oynanır. Xiaomi Huawei vs. hiç bulaşmadım hocam o türlerden alacaksanız detaylıca araştırın.

Geri
Yukarı