3500TL'ye Monitör Dahil Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

İsterse değiştirir. Benim sevdiğim ve güvendiğim bir anakart. Hem de bütçeyi aşmamak için Z87.
Benim yolladığım sistemdeki SSD'i çıkararak senin önerdiğin ekran kartını da ekleyebilir ama geleceğe yönelik bir sistem için Z87 yerine Z97 şart ve ayrıca bir sistemi alırken nasıl satabileceğini de düşünmen gerekir ki paranı heba etmiş olmayasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyurun bu optimize özürlü oyunda önerdiğim ekran kartının araba sürerken verdiği performans 45 - 50 FPS arası. GTX Titan bile bu ortalamada FPS veriyor çünkü oyun optimize özürlü. Ayrıca GTX 770 1080p için en ideali ve Nvidia olmasından dolayı tercih sebebimdir.

Kardeşim, ne 1080p si, bu kart 1920x1080p çözünürlükle başa çıkıyor. :D
1080p = 1920x1080 demek zaten kardeş. Nasıl anlıyorsunuz şaşıyorum gerçekten.

@Silinen üye ve @taylanxtavsan Eğer bir daha hatalı mesajları olan konuya cevap verip, bizlere bildirmezseniz 1'er günlük ceza alacaksınız bilginiz olsun. Bunu uyarı sayın.
@Suat KRMNC Arkadaşım sende "CAPS LOCK" veya "SHIFT" tuşundan elini çek. Dijital ortamda BÜYÜK HARF = BAĞIRMAK anlamındadır. Lütfen forum kuralları oku.

1080p = 1920x1080 demek zaten kardeş. Nasıl anlıyorsunuz şaşıyorum gerçekten.

@Silinen üye ve @taylanxtavsan Eğer bir daha hatalı mesajları olan konuya cevap verip, bizlere bildirmezseniz 1'er günlük ceza alacaksınız bilginiz olsun. Bunu uyarı sayın.
@Suat KRMNC Arkadaşım sende "CAPS LOCK" veya "SHIFT" tuşundan elini çek. Dijital ortamda BÜYÜK HARF = BAĞIRMAK anlamındadır. Lütfen forum kuralları oku.
Peki üyenin konusuna cevap verirsek ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı