3500TL'ye monitör dahil sistem

Attığınız sistem 4298 TL yapıyor ama arkadaşın 3500 TL bütçesi vardı. Hadi sizin dikkatinizden kaçtı birisi konu sahibi olmak üzere diğer 2 arkadaş da beğeni atmış onlar nasıl farkına varmıyor bu durumun çok garip...

Düzelterek hallettim monitör dahil olduğunu farketmemişim.

Ben dahil sistem atanlar olmuş ama arkadaşın attığı bu sistem içlerinden en iyisi olmuş. Bunu almanızı öneririm.

Son düzenleme:
Attığınız sistem 4298 TL yapıyor ama arkadaşın 3500 TL bütçesi vardı. Hadi sizin dikkatinizden kaçtı birisi konu sahibi olmak üzere diğer 2 arkadaş da beğeni atmış onlar nasıl farkına varmıyor bu durumun çok garip...

Düzelterek hallettim monitör dahil olduğunu fark etmemişim.

Ben dahil sistem atanlar olmuş ama arkadaşın attığı bu sistem içlerinden en iyisi olmuş. Bunu almanızı öneririm.

Bende linkler gözükmüyor ki o gönderide. :)

Düzelterek hallettim monitör dahil olduğunu farketmemişim.

Evet ben de o sistemi düşünüyorum.

Bende linkler gözükmüyor ki o gönderide. :)

Evet ben de o sistemi düşünüyorum.

Zaten sistemin hangi parçalardan oluştuğunu göresiniz diye atmıştım o ekran görüntüsünü eğer almayı kararlaştırsaydınız linkleri atacaktım ama gerek kalmadı bahsettiğim arkadaşın sistemi daha bütçeye göre alınabilecek en iyi sistem olmuş onun sistemi alın.

Beyler AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz, 16GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Ekran Kartsız Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik bu sisteme 2.el RX570 alıp takarsam bir şey olur mu?

Zaten sistemin hangi parçalardan oluştuğunu göresiniz diye atmıştım o ekran görüntüsünü eğer almayı kararlaştırsaydınız linkleri atacaktım ama gerek kalmadı bahsettiğim arkadaşın sistemi daha bütçeye göre alınabilecek en iyi sistem olmuş onun sistemi alın.

Bu sisteme 2.el RX570 ve bir monitör alsam?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı