350TL Klavye Önerisi

Görsel olarak sade duruyor.

Dosya Ekleri

• 20201017_205521.jpg
    20201017_205521.jpg
    266,4 KB · Görüntüleme: 33
Yok bir sürü modu var FN + ıns Home pgup Del end pgdn ve PB tuşları ile mod ayarlanabiliyor PB tuşu rengini değiştiriyor pgdn ise sağ ve sol aydınlatmaların rengini değiştiriyor ben sabit açık mavide kullanıyorum Logitech G102 lightsync fareye uygun olduğu için.

Multimedya tuşları var mı?

Bir klavye satın almak istiyorum. Her yerde JD, Gamepower Warlock ve Rampage ürünleri görüyorum. Işıklandırmalı olmasına gerek yok. Mekanik olması da önemli değil. Tamamen gaming için de kullanılmayacak ama gaming için de arada kullanılacak. Kablolu ve iyi olması yeterli. Aklımda Logitech G213 var yardımcı olabilir misiniz?
GXT 890 var. K552 veya K553 Usas var.

Neden GXT 890? İyi bir klavye mi kullandığın bir klavye mi?
Kardeşim kullanıyor. Ayrı yaşadığımız için Rampage klavye kaldı bana. 😅 Herhalde 1 yıl olmuştur alalı. Fena değil bence ve sorun çıkmadı daha ama harfleri diğerlerinin dediği gibi silinmeye başlamıştı. K553 Usas da @FantastikTürk kullanıyor, incelemesini görebilirsin.

GXT 890 önermem. Tuşları soyuluyor. Uygu fiyatlı olsun RGB'yi takmam derseniz K552 Kumara, RGB de olsun 50 TL fazla veririm derseniz K553 Usas öneririm. Hem RGB hem tam boyut olsun derseniz K551 öneririm. İmzmada K553 incelemesi bulunuyor. En alt kısımlarda K552, K553 ve K551 farkına da değindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı