350TL'ye kadar kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan yenKO
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 340

yenKO

Picopat
Daha fazla  
Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Rahatlık çok önemli, ses kalitesi de önemli ve bütçem de kısıtlı. Çıksam çıksam maksimum 400TL'ye çıkabilirim.

Gamepower almanızı önermem Gamepower Medusa 7.1 kullanıyorum çok rahatsız eden dip ses oluyor ve ileride mikrofonda bayağı cızırtı oluyor.

Gamepower almanızı önermem Gamepower Medusa 7.1 kullanıyorum çok rahatsız eden dip ses oluyor ve ileride mikrofonda bayağı cızırtı oluyor.
Gamepower, Rampage gibi markalarda - ekipmanlar için- uzak durmak gerek.
Sence bu nasıldır? HyperX Cloud Stinger Core For PC Gaming Kulaklık HX-HSCSC2-BK/WW: Amazon.com.tr

Gamepower, Rampage gibi markalarda - ekipmanlar için- uzak durmak gerek.

Artarsa

@Samotne Ciasteczka

Artarsa

Sizce bu alınır mı fiyatına göre: HyperX Cloud Stinger Core For PC Gaming Kulaklık HX-HSCSC2-BK/WW: Amazon.com.tr
Önerileriniz için çok teşekkürler.

Sizce bu alınır mı fiyatına göre: HyperX Cloud Stinger Core For PC Gaming Kulaklık HX-HSCSC2-BK/WW: Amazon.com.tr
Önerileriniz için çok teşekkürler.
Hayır hocam pek kaliteli bir model değil. Bırakacağım kulaklık 800 TL eden kulaklıklardan daha kaliteli çoğu konuda. Üşenmezseniz incelememi okuyabilirsiniz.

Geri
Yukarı