350W ile GTX 550 Ti birlikte kullanılabilir mi?

Daha fazla  
GTX 550 Ti 450W istiyor yanlış hatırlamıyorsam ama benim kasamın PSU'su 350W. Sıkıntı olur mu?
Bir de bu ekran kartıyla GTA 5 açar mı? Sistemim: Intel Core2 Duo 2.66 GHz, 4 GB RAM 800MHz.

Sade ve eski bir sistemde sorun çıkmaz. Sistem için ideal bir kart. Daha yüksek olsa sıkıntı olurdu. Zaten giriş düzeyi bir ekran kartı 550ti. Güç kaynağı da hiç sorunu çıkardığını görmedim. Güç kaynağını abartıyor insanlar. Hayatımda 350w üstü bir kaynak kullanmadım. Çünkü hep giriş düzeyi sistem kullandım. Senin sıstem de hem eski hem giriş düzeyi. Sorman bile gereksız. Rahatlıkla çalışır.

Sade ve eski bir sistemde sorun çıkmaz. Sistem için ideal bir kart. Daha yüksek olsa sıkıntı olurdu. Zaten giriş düzeyi bir ekran kartı 550ti. Güç kaynağı da hiç sorunu çıkardığını görmedim. Güç kaynağını abartıyor insanlar. Hayatımda 350w üstü bir kaynak kullanmadım. Çünkü hep giriş düzeyi sistem kullandım. Senin sıstem de hem eski hem giriş düzeyi. Sorman bile gereksız. Rahatlıkla çalışır.
abi cok tessekkür ederim bide gtx 750 mi almalıyım yoksa gtx 550ti iyi mi power supplyim 350 wat

abi çok teşekkür ederim diğer konumda bana gtx 750 almalısın dediler ama ben sana güvencem abi the forest kaldırır mi steamden baktım uyyo bide sana sorim dedim
Denemiş olduğum için kesin söylüyorum. Benzer bir Core2Duo masaüstü sistemim vardı. Kart yükseltmeye olumlu ve verimli tepki vermedi. 650 Tİ 750 Tİ denedim. Dengesiz çalışmaya başladı sistem. Sen 5xx serisinin biraz daha iyi bir kartını alabilirsin belki bulabilirsen. Ama 550 ti gayet iyidir. Oyun hakkında bir fikrim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı