350W PSU, i3 9100F - RX 580 sistem için yeterli olur mu?

Sayko56

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar
i3 9100F
Yenı aldıgım ekran kartı: ASUS RX 580 8G modeli
16 GB RAM
350W kaldırır mı PSU acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
i3 9100F.
Yenı aldıgım ekran kartı: ASUS RX 580 8G modeli.
16 GB RAM.
350W kaldırır mı PSU acaba?

Hayır kaldırmaz TDP değerlerine net olarak bakmadım fakat 350W PSU da 350W tam değerde enerji vermez bu belirttiğiniz sistem için en az 500W bir PSU öneririm.

Hayır kaldırmaz TDP değerlerine net olarak bakmadım fakat 350W PSU da 350W tam değerde enerji vermez bu belirttiğiniz sistem için en az 500W bir PSU öneririm.
Kusura bakmayın geç cevaplıyorum çünkü her konu açtığımda ceza yiyorum başlık yüzünden anlamıyorum da neyse 600w üzeri onere bilceginiz psu varmı hocam

Yetmez. 500W öneririm PSU için bütçe söylersenizde öneri yapabilirim.
Kusura bakmayın geç cevapliyorum ikinci el almayı düşünüyorum bütçem 1000 1500 TL kadar Corsair 650w buldum sıfır neredeyse 1500 TL kaliteli mıdır acaba

Kusura bakmayın geç cevaplıyorum çünkü her konu açtığımda ceza yiyorum başlık yüzünden anlamıyorum da neyse 600W üzeri önerebileceğiniz PSU var mı hocam.

Naysınız varsa onunla alın.

Kusura bakmayın geç cevaplıyorum çünkü her konu açtığımda ceza yiyorum başlık yüzünden anlamıyorum da neyse 600w üzeri onere bilceginiz psu varmı hocam

Kusura bakmayın geç cevapliyorum ikinci el almayı düşünüyorum bütçem 1000 1500 TL kadar Corsair 650w buldum sıfır neredeyse 1500 TL kaliteli mıdır acaba
Link atın.

Attığım PSU'nun 550W modeline de bakabilirsiniz 1500-1600 TL bütçede alabileceğiniz en iyi PSU diyebilirim.

PSU'ya pek ilgim yok fakat temize benziyor alabilirsiniz sıfır istersenizde aynı bütçe civarında attığım PSU'nun 550W modeli mevcut dediğim gibi 1500-1600 TL bütçede alınabilecek en iyi PSU'lardan biri. Fakat sizin attığınız tabikii daha iyi alabilirsiniz Corsair'i iyi PSU bayağı kaliteli.

PSU'ya pek ilgim yok fakat temize benziyor alabilirsiniz sıfır istersenizde aynı bütçe civarında attığım PSU'nun 550W modeli mevcut dediğim gibi 1500-1600 TL bütçede alınabilecek en iyi PSU'lardan biri. Fakat sizin attığınız tabikii daha iyi alabilirsiniz Corsair'i iyi PSU bayağı kaliteli.
Çok teşekkür ederim bilgi için her an destek için saolun hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı