350W RX570 ile uyumlu mu?

Dart_Maul

Hectopat
Merhaba, ben yeni bir ekran kartı almak istiyorum (sistemim aşağıda olacaktır) bu sistemde 350W (peak) PSU'm var, bu kasada daha önce Sapphire Nitro R7 370 4 GB'lık ekran kartını sorunsuz şekilde kullandım. Gelelim şimdi sorunuma; ben yeni alacağım ekran kartında Sapphire RX570 ITX 4 GB internet sitesinde 450W önerilen olarak yazıyor eğer ben bu ekran kartını 350W'lık bir PSU ile beslersem performans kaybı, donanım zararına uğrar mıyım?

i5-4460 3.20 GHz işlemci.
Quadro AC-H81 anakart.
300W(normal), 350W(peak).
2 TB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle PSU üzerinde, ekran kartı için gerekli pinler bile bulunmuyor. Bulunsa da çok düşük bir değer. Sistem açılsa bile kapanmalar, performans düşüşünüz olacaktır.
Konu dışı ama daha yeni fark ettim veya yeni atandınız. Göreviniz hayırlı olsun. :)

Merhaba, ben yeni bir ekran kartı almak istiyorum (sistemim aşağıda olacaktır) bu sistemde 350W (peak) PSU'm var, bu kasada daha önce Sapphire Nitro R7 370 4 GB'lık ekran kartını sorunsuz şekilde kullandım. Gelelim şimdi sorunuma; ben yeni alacağım ekran kartında Sapphire RX570 ITX 4 GB internet sitesinde 450W önerilen olarak yazıyor eğer ben bu ekran kartını 350W'lık bir PSU ile beslersem performans kaybı, donanım zararına uğrar mıyım?

i5-4460 3.20 GHz işlemci.
Quadro AC-H81 anakart.
300W(normal), 350W(peak).
2 TB HDD.

Bunu yapmayın bu ekran kartını bu PSU beslemez beslese de yeterince verim alamazsınız eğer PSU değiştirmeyecekseniz RX 560 BIOSTAR modelini alın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı