Grundig laptopta ekran kartı değişir mi?

Night_Mare

Hectopat
Daha fazla  
Lanet olası "Grundig" marka laptop var. Malum eskidi. Bu bilgisayarda 2 tane ekran kartı var. Biri Intel biri NVIDIA. Bunlardan birisini değiştirme imkanım var mi? Yani degisiyor mu?

Yeni oyuncu bilgisayarlarının iyi markadakilerinki değişiyordu. Benimkini bilemiyorum. Sizce değişir mi?

Lanet olası "Grundig" marka laptop var. Malum eskidi. Bu bilgisayarda 2 tane ekran kartı var. Biri Intel biri NVIDIA. Bunlardan birisini değiştirme imkanım var mi? Yani degisiyor mu?

Yeni oyuncu bilgisayarlarının iyi markadakilerinki değişiyordu. Benimkini bilemiyorum. Sizce değişir mi?

Öyle bir şey yok. Harici ekran kartı takılıyor diye biliyorum. Değiştirme dediğiniz geçiş yapma ise evet ama laptop ekran kartları değişmez.

Tam model belirtebilirseniz daha iyi olur. Ekran kartı değişebilen bir kaç laptop modeli var. Biraz nadir bir şey olduğu için ve epey eskidiği için asla fiyatını hak eden bir performans sağlamayacaktır. Elbette çalışır vaziyette olduğunu varsayarsak...

Ekran kartına harcayacağınız kaynağı daha güncel 2. El bir sisteme harcamanız en mantıklısı olur.

Geri
Yukarı