3570K sistem alınır mı?

Hokkabaz Gibiyim

Hectopat
Beyler öncelikle merhabalar. Bütceme ve ekran kartıma uygun şöyle bir sistem buldum.
Fakat şöyle bir sorun var adam biraz ucuz yazmış insanda şüphe uyandırıyor. Sadece işlemcisi 500 TL.
Acaba dolandırılma gibi bir sorun olur mu? Adam parayı alıp engel atar mı? Ya da tek bir BIOS'tan dolayı bu fiyata yazılır mı?
Bu konulardan anlamadığım için buraya yazdım saygılar aydınlatırsanız sevinirim.

Beyler öncelikle merhabalar. Bütceme ve ekran kartıma uygun şöyle bir sistem buldum.
Fakat şöyle bir sorun var adam biraz ucuz yazmış insanda şüphe uyandırıyor. Sadece işlemcisi 500 TL.
Acaba dolandırılma gibi bir sorun olur mu? Adam parayı alıp engel atar mı? Ya da tek bir BIOS'tan dolayı bu fiyata yazılır mı?
Bu konulardan anlamadığım için buraya yazdım saygılar aydınlatırsanız sevinirim.

Sorunu var ama dikkat ettiniz mi?

Sistemin BIOS'u sökülmüş. O yüzden sürekli BIOS sıfırlanıyor. BIOS arızası yaşamış ve BIOS sökülmüş yüksek ihtimalle. Yapılabilir mi araştırın. Elektrik kesintisinde vesaire BIOS önemli fakat BIOS söküldüyse her elektrik gidip geldiğinde başa sarıyor olması gerek. Bu da çok uğraştırıcı bir şey.

Örneğin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı