358.50 Nvidia sürücü güncellemesi

• Konuyu başlatan 21584
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

21584

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar bugün güncelleme 358.50 gelmiş ancak herhangi bir özellik yazılmamış. Acaba güncellemeyi kuranlar var mı ? Taklaya gelmemek için sizlere danışmak istedim. Sanırım güncellemenin Türkçe dil desteği yok.

Ekran kartım : Msi GTX 780 Lightning

Güncellemede sıkıntı var. GeForce forumlarında da baya kişi belirtmiş. Oyun filan açınca kart kendini durduruyor. Düzeltilene kadar eski sürümde kalmanı öneririm. Ben kurdum tekrar silmek zorunda kaldım.

Güncellemede sıkıntı var. GeForce forumlarında da baya kişi belirtmiş. Oyun filan açınca kart kendini durduruyor. Düzeltilene kadar eski sürümde kalmanı öneririm. Ben kurdum tekrar silmek zorunda kaldım.
Şüpheli bir durum olduğunu sezmiştim. Bilgilendirmen için teşekkür ederim.

Merhaba Arkadaşlar... Notebook kullanıyorum Abra A7 v3.1 GTX860M ekran kartı mevcut. Nvidia 358.50 Guncellmesını kurduktan sonra gercekten cok ama cok etkılendı performansım ılk basta fps dususlerı yasadım. Sonra Format attım ve ardından bılgısayarıma kurdum nvıdıa drıverılarını ve guncellemesını ardından restart attım. Bılgısayar ılk acılımda nvıdıa geforce drıverını tam anlamıyla actıgında donmaya basladı. tekrar tekrar restart attım. acılıyor ve oyuna gırınce donuyordu. Sonrada guncellemeyı sıldım ve CS GO dana 80 fps lere dusmustu sonrada acmamaya baslamıstı. Suan 160 fps altına dusmuyor.
KESINLIKLE VE KESINLIKLE SUANKİ GUNCELLEMEYİ ÖNERMİYORUM. UZAK DURUN BEKLEYIN BIR SONRAKI GUNCELLEMEYİ.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı