36,86 liraya Steam'den oyun tavsiyesi

Benim favori oyunum olan Hellblade: Senua's sacrifice isimli oyunu öneririm. Çıtır karanlık bir teması ve mitoloji içermesi size hitap ediyorsa 7₺'lik fiyatıyla kesinlikle alınması gereken bir oyun. Fiyatının düşük olmasının aksine boş bir oyun değildir grafikleri çıtır, çıktığı yıl 3 tane game awards ödülü almış bir oyundur. Spoiler yememek adına hakkında yapılmış videoları izlemenizi tavsiye etmiyorum. Tek bilmeniz gereken ana karakterin şizofreni hastası olduğu ve yapımcıların bunu oyunda yansıtmak için, alanında uzman profesör ve bu hastalıktan mağdur insanlara danışmışlardır. Oyunu bitirdikten sonra haber verirseniz çok güzel bir bilgi verebilirim. İnsanı kendine hayran bırakıyor.
Hocam oyun iyide bulmacalarından dolayı sildim oyunu. :D Bir oyunda en sevmediğim şey bulmaca çözmek.

Bulmacalarını rehberlerden bakabilirsiniz. Ben şahsen bulmacaları da sevdiğim için çok güzel gelmişti bana. Oyunun tüm janraları benim sevdiklerimdi. Ama hikaye ve karanlık tema konusunda beni oldukça tatmin etmişti. Eğer spoiler'a önem vermiyorsanız küçük biriki değinebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı