36 M.2 ev için en iyi robot süpürge nedir?

Julimezar

Centipat
Daha fazla  
Selam,

Evim 36 M.2 + 4 M.2 banyo olmak üzere 40 M.2, 20 M.2'lik kısmını kullanmıyorum bile. Alttan ısıtmalı olduğu için mi bilmiyorum çok çok fazla toz oluyor, süpürdüğümün 3. günü süpürgeliklerin yanıda topaklanmış tozlar birikiyor. Çok yoğun çalıştığım için pek süpürge yapma fırsatım olmuyor. Bu yüzden alabileceğim en F/P ve uygun robot süpürgeyi almak istiyorum. Xiaomi'nin 10-11bine modelleri var, daha uyguna fiyatına değecek bir şey bulabilir miyim ne önerirsiniz?

Selam,

Evim 36 M.2 + 4 M.2 banyo olmak üzere 40 M.2, 20 M.2'lik kısmını kullanmıyorum bile. Alttan ısıtmalı olduğu için mi bilmiyorum çok çok fazla toz oluyor, süpürdüğümün 3. günü süpürgeliklerin yanıda topaklanmış tozlar birikiyor. Çok yoğun çalıştığım için pek süpürge yapma fırsatım olmuyor. Bu yüzden alabileceğim en F/P ve uygun robot süpürgeyi almak istiyorum. Xiaomi'nin 10-11bine modelleri var, daha uyguna fiyatına değecek bir şey bulabilir miyim ne önerirsiniz?

Ben sunny Hero Power kullanıyorum, Xiaomi gibi modeller hem daha pahalı hem de tek fırçası var, ben gayet memnunum.

Zamanında bunu çok daha uygun fiyata aldım. İndirim kovalayıp uygun bir fiyata yakalarsan tavsiye ederim. Merak ettiğin bir soru var ise elimden geldiğince cevaplarım.

Selam,

İlk defa 40metre kare ev duyuyorum nasıl oluyor 1+0 falan mı?

İlk defa 40metre kare ev duyuyorum nasıl oluyor 1+0 falan mı?
Öyle görünce bana da azmış gibi geldi ama sitenin web sayfasında bu şekilde yazıyor. 2+1 ev. Benim kullandığım küçük oda 8m2 + 18m2 salon mutfak + 10m2 büyük oda + 4m2 banyo +4m2 balkon şeklinde.

@Kayra Temel

Ben sunny Hero Power kullanıyorum, Xiaomi gibi modeller hem daha pahalı hem de tek fırçası var, ben gayet memnunum.
Teşekkürler hocam, bakıyorum buna. Köşeleri ve özellikle kenarları alabiliyor mu? Bir de anladığım kadarıyla mop özelliği de var bu nasıl acaba?

Zamanında bunu çok daha uygun fiyata aldım. İndirim kovalayıp uygun bir fiyata yakalarsan tavsiye ederim. Merak ettiğin bir soru var ise elimden geldiğince cevaplarım.
Hocam dediğim gibi mümkün olduğunca ucuz bir şey arıyorum, zaten oldukça küçük bir evim var, yalnız yaşıyorum, evi oldukça az kullanıyorum. Evde eşik sadece banyo girişinde var oraya da girmesine gerek yok, halı diyebileceğim sadece salonda incecik bir şey var. Muhtemelen en kötü robot süpürge bile işimi görür.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı