360 Hz monitörde mouse imlecinin videodaki gibi hareket etmesi normal mi?

codfanıyım

Centipat
Daha fazla  
Evet hocam. Teknik olarak uyumludur.

Reis bir de bir sorum daha var şimdi bende 360Hz bir monitor var ve fareyi çok hızlı hareket ettirince böyle mouse imleci takip ediyor gibi oluyor. Mouse ayarlarından kapattım ama gene de böyle bu sizce monitorden kaynaklı mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis bir de bir sorum daha var şimdi bende 360Hz bir monitor var ve fareyi çok hızlı hareket ettirince böyle mouse imleci takip ediyor gibi oluyor. Mouse ayarlarından kapattım ama gene de böyle bu sizce monitorden kaynaklı mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Windows fare ayarlarında fare izi gibi bir seçenek var. Onu kapatman gerekiyor.

bu videodaki ayarlara erişmen lazım. Fare seçenekleri yazınca gidiliyor diye hatırlıyorum.

1685975566045.png

İşaretçi izlerini göster ayarını kapatmalısınız.

Değil.

Windows fare ayarlarında fare izi gibi bir seçenek var. Onu kapatman gerekiyor.

bu videodaki ayarlara erişmen lazım. Fare seçenekleri yazınca gidiliyor diye hatırlıyorum.
kapalı agam zaten

Ben de Alienware 240 Hz var ve bu şekilde değil mouse imleci. Normal değil yani.
Windows 11 mi kullanıyorsun

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı