360 internet security bilgisayarı kastırıyor ve %100 disk kullanımı

selen935

Hectopat
Makaleler
1
Norton 360 internet security kullanıyorum ve bilgisayarım zaman zaman kasıyor. Sağ alt tarafa baktığımda "ppdate real time protection" yazıyor ve sürekli dönüyor ve bilgisayar hissedilir derecede kasıyor, bu ne sebepden oluyor olabilir?

xG3No7.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme esnasında kasma yapıyor olabilir. Sürekli mi kasma yapıyor yoksa sadece uptade esnasında mı?
Güncelleme esnasında fakat güncellemeyi kapattım gene kasıyor. Bilgisayarı her açtığımda güncelleme yapmaya çalışıyor sanırım. Birde %100 disk kullanımı var. Resime bir bakabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme esnasında fakat güncellemeyi kapattım gene kasıyor. Bilgisayarı her açtığımda güncelleme yapmaya çalışıyor sanırım. Birde %100 disk kullanımı var. Resime bir bakabilirmisiniz.

Antivirüs programın var iken virüs mü bulaştı birde. :) Ayarlardan güncellemeyi kapat, el ile (manuel) güncellemeyi seç. Resim?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı