360 TL iyi ve hızlı modem önerisi

BeKoO41

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar TurkNet'e geçtik ama modemimiz eskiydi, TurkNet'in verdiği ZyXEL modem güzel ama biraz fiyatlı maalesef. Sizin mümkünse 4 antenli Dual Band düşük gecikmeli ve yüksek hızlı bir modem öneriniz var mı? Bütçe maksimum 350-360 (fiyat düşük olursa çok daha iyi olur tabii).
Şimdiden teşekkürler.

(TurkNet'in aylık fiyat farkı ile verdiği modem ZyXEL 8623 T50b.)

VDSL modem alacağız.

Belirttiğim ürünü alın kafanız rahat olsun. DSL modemler arasında açık ara en iyi modem diyebilirim.

2.4GHz olduğuna bakmayın kullanan çoğu kişi aşırı memnun ve kablolu aldığınız değerlere yakın bir değer aldıklarını belirtmekte.

Bütçe arttırabilirseniz extra DSL alabilirsiniz. 460 470₺ gibi bir fiyatı bulunmakta. Dual band desteği bulunmakta ve 4 anteni var.

Belirttiğim ürünü alın kafanız rahat olsun. DSL modemler arasında açık ara en iyi modem diyebilirim.

2.4GHz olduğuna bakmayın kullanan çoğu kişi aşırı memnun ve kablolu aldığınız değerlere yakın bir değer aldıklarını belirtmekte.

Bütçe arttırabilirseniz extra DSL alabilirsiniz. 460 470₺ gibi bir fiyatı bulunmakta. Dual band desteği bulunmakta ve 4 anteni var.
Peki 350-360tl Tenda veya Zyxel modem önermeme sebebiniz nedir? Tamamen meraktan sordum çünkü teknik özellikte daha iyiler ama kime sorsam evet Keenetic Omni dsl öneriyorlar. Merak ettim sadece.

Peki 350-360TL tenda veya ZyXEL modem önermeme sebebiniz nedir? Tamamen meraktan sordum çünkü teknik özellikte daha iyiler ama kime sorsam evet keenetic omni DSL öneriyorlar. Merak ettim sadece.

Çok daha üstün ve iyi olan bir marka varken neden başka bir modem bulunmaktayken neden ona göre daha düşük bir modem önerelim.

Bütçe içinde bulunan en baba en iyi özelliklere sahip modemi öneriyoruz biz. Görevimiz bu gidipte düşük bir şey önerirsek ne anlamı kalır ki buraya gelip iyi bir şey almak için bizden yardım istemenizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı