360 TL'ye Oyun Önerisi

Far Cry Primal yerine daha farklı oyunlar alabilirsin bence. Pek zevk alınabilecek bir oyun değil bence.

Ayrıca Cyberpunk 2077'yi de öneririm. Sepetinizden silmişsiniz ama. 150 TL kuruşu kuruşuna hakedecektir.
Yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim. Cyberpunk'ın kaliteli bir oyun olduğu her halinden belli oluyor fakat ben bilimkurgu tarzı oyunları sevmiyorum. O yüzden 150 TL'lik riske girmek istemedim. Primal'i almayacağım önermediğiniz için.

Yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim. Cyberpunk'ın kaliteli bir oyun olduğu her halinden belli oluyor fakat ben bilimkurgu tarzı oyunları sevmiyorum. O yüzden 150 TL'lik riske girmek istemedim. Primal'i almayacağım önermediğiniz için.
Kaliteli falan değil, orasından burasından bug çıkan ve bulundurduğu kategorileri asla yansıtmayan bir scam oyun. Sürekli patch geliyor bakarsanız oyunun sayfasına, bir türlü bitiremediler yamalamayı.

Metro serisi çok başkadır. Türü sevmeyene türü sevdirir. Kısacası alın, oynayın, hissedin.
Metro serisini listeme ekledim.
Kaliteli falan değil, orasından burasından bug çıkan ve bulundurduğu kategorileri asla yansıtmayan bir scam oyun. Sürekli patch geliyor bakarsanız oyunun sayfasına, bir türlü bitiremediler yamalamayı.
Doğrudur ben ne izledim ne de oynadım :D

İlk çıktığında görsel hatalar bulunan ve patchlenerek hataların çoğu fixlenen bir oyun. İlk çıkış yaptığında diğer oyunlara göre daha fazla hata ile çıktığı doğru. Oynayışa engel büyük hatalar hile herkes karşılaşmadı. Çok nadir insanlar karşılaştı. O hatalar fixleneli de çok oldu.

Çıkan her oyun hatalı çıkar zaten. Güncellemeler ile hatalar fixlenir. Oyunu oynamış mıydınız acaba?

İlk çıktığında görsel hatalar bulunan ve patchlenerek hataların çoğu fixlenen bir oyun. İlk çıkış yaptığında diğer oyunlara göre daha fazla hata ile çıktığı doğru. Oynayışa engel büyük hatalar hile herkes karşılaşmadı. Çok nadir insanlar karşılaştı. O hatalar fixleneli de çok oldu.

Çıkan her oyun hatalı çıkar zaten. Güncellemeler ile hatalar fixlenir. Oyunu oynamış mıydınız acaba?
Uydurmayın nasıl her oyun hatalı çıkar? Bitmemiş bir oyunu önümüze koyup yavaş yavaş bitirdiler, oyunculara saygıları olmayan bir süreçti. Hala nasıl savunuyorsunuz anlamıyorum şu scamı.

Arkadaşlar aldığım önerilerle ve birazcık araştırmalarımla son durumu bu hale getirdim sizce sepetim iyi mi, hepsi alınacak oyunlar mı acaba ?

*Birde Odyssey Ultimate Edition paketi almaya değer mi daha önce AC serisi oynamadım.

5.png

Geri
Yukarı