360 Total Security SSD'de hataya sebep oluyor

Headlake

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
WD Blue SN570 500GB
1683904452588.png

Dün 360 Total Security kurdum. Kurulurken eksik dosya var diye hata verdi. Kurulmuş fakat ben kurulmadı sandım ve masaüstüne hiç dikkat etmeden bilgisayarı kapattım. Bugün bilgisayarı açınca dünkü hatayla tekrar karşılaştım. Bilgisayar açıldığı anda 360 Total hasarlı gibi bir cümleyle eksik bir dosya hatası verdi. DLL uzantılıydı sanırım. Uyarıyı kapattım ve masaüstünde uygulamanın simgesini gördüm. Daha doğrusu simgesi yoktu boş dosya simgesi vardı tıklayınca da açılmadı zaten. Daha sonra Windows'tan sürücü hatası gibi bir bildirim geldi. Sürücüyü onarmak için yeniden başlat dedi. Yaptım. Bilgisayar açılırken "scanning and repairing Drive C" diye bir yazı çıktı. 1-2 saniye sonra bilgisayar açıldı. Yeniden o uyarıyı verdi tabii ki. Biraz zaman sonra bilgisayarı yeniden başlattım ve bu sefer Windows'tan hiçbir uyarı almamış olmama rağmen tekrardan scanning yazısı karşıma çıktı. Bilgisayar açılınca da durduk yere öncekinden farklı bir uyarı olarak CMD ve bu pencere karşıma çıktı. Uyarıları kapattıktan sonra C diskinden 360 klasörünü sildim ama klasör boştu. Sonrasında hiçbir şey yapmadım. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Not: 360 Total'in sitesinden indirme butonuna bastığım zaman uBlock Origin aşağıdaki uyarıyı verdi. Fakat orijinal sitesi olduğu için devam et diyerek indirdim. Zaten Vt'de tarattığım zaman da Exe'si virüssüz çıkmıştı.

1683905281923.png

Geri
Yukarı