3600 sistem reset atıyor

Raid10

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, YouTube'da video izlerken ilk başta görüntü dondu ve ses kayması gibi bir ses oldu sonra 'dııııt' sesi geldi sesten sonra reset attı ve herhangi bir onarım falan da olmadı. Direkt masaüstü Discord falan geldi sonra aynı olay. 1 saat sonra da yaşandı. Sistemi Max 2 aydır kullanıyorum. Özellikleri.
ASUS ROG 2060.
ASUS ROG B550F.
Ryzen 5 3600.
Corsair 8x2 3600 MHz RAM.
250 GB Samsung m.2.
2 TB Samsung HDD.
PSU 750Watt.
Samsung SSD'de bir sorun gözükmüyor. Sorun neden kaynaklanır?
Öncelikle merhaba, YouTube'da video izlerken ilk başta görüntü dondu ve ses kayması gibi bir ses oldu sonra 'dııııt' sesi geldi sesten sonra reset attı ve herhangi bir onarım falan da olmadı. Direkt masaüstü Discord falan geldi sonra aynı olay. 1 saat sonra da yaşandı. Sistemi Max 2 aydır kullanıyorum. Özellikleri.
ASUS ROG 2060.
ASUS ROG B550F.
Ryzen 5 3600.
Corsair 8x2 3600 MHz RAM.
250 GB Samsung m.2.
2 TB Samsung HDD.
PSU 750Watt.
Samsung SSD'de bir sorun gözükmüyor. Sorun neden kaynaklanır yardım lütfen

Son düzenleme:
Dostum Merhaba. Aynı sorun bendede vardı tarayıcıyı açtığımda takılıp reset atıyordu, Windows'u ses çıkaran harddiskten kaldırıp ssd ye kurdum ve şuan sorun yok ama yinede bunun birazda windows güncellemeleriyle alakalı olduğunu düşünüyorum.Mavi ekran verip Minidump dosyası oluşturduysa onları paylaş anlayan arkadaşlar incelerler.

Dostum Merhaba. Aynı sorun bende de vardı tarayıcıyı açtığımda takılıp reset atıyordu, Windows'u ses çıkaran harddiskten kaldırıp SSD'ye kurdum ve şu an sorun yok ama yine de bunun birazda Windows güncellemeleriyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Mavi ekran verip Minidump dosyası oluşturduysa onları paylaş anlayan arkadaşlar incelerler.

İlgin için öncelikle teşekkür ederim Windows zaten SSD'ye kurulu minidup ı nasıl görcez

Geri
Yukarı