3600 TL altı telefon önerisi

Bütçe
3600

Deniz Doğan2

Centipat
Daha fazla  
Selamlar 3600 TL gibi bir bütçeye en fazla alacağım telefon ne olabilir? Hepsiburada, Trendyol gibi sitelerden olmaz ise sevinirim. Markanın kendi mağazasına gidip alma yönündeyim çünkü çok sorun yaşadım internetten satın alımlarımda aklımda Samsung Galaxy A32 veya Redmi 9T var. Öğrenciyim uzun süreli bir telefon istiyorum Call of Duty Mobile oyununa da merak sardım telefon alınca o oyunu oynamak istiyorum. Eğer çok iyi telefon ise bütçenin 100 200 TL gibi üstüne çıkabilirim sizlerin görüşleri nelerdir merakla bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Call of Duty Mobile ve benzeri ağır oyunlar oynayacaksanız Poco X3 Pro rakipsiz bu fiyat bandında. Xiaomi'nin kendi sitesinde 3800 liraymış, pazaryeri sitelerinde 3500 liraya bulunabiliyor. Bence ya başka bir siteden alın ya da bütçenizi 200 lira yükseltin çünkü bu fiyatlara alacağınız başka bir telefon oyun performansı olarak en az %30-40 altında olacak X3 Pro'nun.

Son düzenleme:
Selamlar 3600 TL gibi bir bütçeye en fazla alacağım telefon ne olabilir? Hepsiburada, Trendyol gibi sitelerden olmaz ise sevinirim. Markanın kendi mağazasına gidip alma yönündeyim çünkü çok sorun yaşadım internetten satın alımlarımda aklımda Samsung Galaxy A32 veya Redmi 9T var. Öğrenciyim uzun süreli bir telefon istiyorum Call of Duty Mobile oyununa da merak sardım telefon alınca o oyunu oynamak istiyorum. Eğer çok iyi telefon ise bütçenin 100 200 TL gibi üstüne çıkabilirim sizlerin görüşleri nelerdir merakla bekliyorum.

Note 10s öneririm.
Ağır PUBG veya genshin oyuncusu değilseniz CoD Mobile için X3 Pro almanıza gerek yok, Snapdragon 665 bile CoD Mobile oyununda Ultra grafikte 30FPS verebiliyorken G95, G90t, SD 720G, SD 732g gibi işlemciler çok rahat 60-90 FPS verir.

Note 10s öneririm.
Ağır PUBG veya genshin oyuncusu değilseniz CoD Mobile için X3 Pro almanıza gerek yok, Snapdragon 665 bile CoD Mobile oyununda Ultra grafikte 30FPS verebiliyorken G95, G90t, SD 720G, SD 732g gibi işlemciler çok rahat 60-90 FPS verir.

Eğer Call of Duty Mobile ve benzeri ağır oyunlar oynayacaksanız POCO X3 Pro rakipsiz bu fiyat bandında. Xiaomi'nin kendi sitesinde 3800 liraymış, pazaryeri sitelerinde 3500 liraya bulunabiliyor. Bence ya başka bir siteden alın ya da bütçenizi 200 lira yükseltin çünkü bu fiyatlara alacağınız başka bir telefon oyun performansı olarak en az %30-40 altında olacak X3 Pro'nun.

Ben oyun oynayan birisi değilim sadece CoD oyunu hoşuma giderse arada birkaç saat vakit geçirebilirim kronik sorunları var mıdır acaba önerdiğiniz cihazların Xiaomi Oppo gibi markalara pek yanaşmak istemiyorum Samsung her zaman ön planda benim için.

Ben oyun oynayan birisi değilim sadece CoD oyunu hoşuma giderse arada birkaç saat vakit geçirebilirim kronik sorunları var mıdır acaba önerdiğiniz cihazların Xiaomi Oppo gibi markalara pek yanaşmak istemiyorum Samsung her zaman ön planda benim için.
Yeni çıkan Samsun Galaxy A22 fena bir telefon değil, bütçenizi biraz yükseltebilirseniz A52 de alabilirsiniz.

A52 kasa sorunu varmış diye duydum keşke yurt dışında yaşasamda aylık 30 dolara iPhone 13 Pro Max alsam :D

A52 kasa sorunu yeni parti cihazlarda çözüldü hocam.

Ayrıca Oppo veya Xiaomi markasının kronik sorunu yok, Samsung alırsanız ömrü bu modellerden daha kısa olacaktır çünkü işlemci olarak daha zayıf modeller A52 hariç.

Hmm linkini atar mısınız rica etsem A32 ile arasında karar kılayım.

A32 alırsanız bu cihaza göre ömrü daha kısa olur bilginize.
Öğrenci olduğunuz için sık sık telefon değişteremeyeceğiniz kanaatindeyim.

İşlemci olarak arada bayağı bayağı fazla fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı