3600 TL ikinci el 1080Ti alınır mı?

Hmm. 2012'de açıklamışlar.
Yanlış söylemişim 8 senede :D

Oyunun yapımına The Witcher 3 bitince başlandı. Yani 2015-2016 yılına kadar sadece proje olarak kaldı.

Oyunun yapımına The Witcher 3 bitince başlandı. Yani 2015-2016 yılına kadar sadece proje olarak kaldı.
İlk oyunu 2007 yılında piyasaya sürülen The Witcher serisi yıllar içinde çok büyük bir hayran kitlesine ulaştı. 2015 yılında çıkış yapan The Witcher 3: Wild Hunt ise çıtayı bir hayli yukarı taşıdı ve gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olarak tarihteki yerini aldı. Bu başarının mimarı olan Polonyalı stüdyo CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’yi ilk olarak 2012 yılında duyurdu ve oyun yıllardır sabırsızlıkla bekleniyor. Bu yıl E3 fuarının en çok beklenen oyunlarından biri, belki de birincisi olarak nihayet oyun hakkında ilk video Microsoft konferansının kapanışında yayımlandı. Video sayesinde oyunun dünyasına dair fikir sahibi olsak da asıl detaylar gizli sunumdan sonra ortaya çıktı.

3600 TL'ye ikinci el GTX 1080ti almak yerine sıfır RTX 2060 almanızı tavsiye ederim.
2K da en az 100 FPS verebilecek bir kart arıyorum. RTX 2060 bu konuda beni tatmin etmeyebilir. Üstelik sıfır RTX 2060 fiyatları uçmuş durumda.
Mining kartı mı?
Hayır hiç bir mining işlemine tabii tutulmamış. Sonuçları da paylaştım konunun başında. 1080P de kullanılmış, yorulmamış bir kart.

Geri
Yukarı