3600 TL monitör dahil PC toplama

Bilgisayarlarda güç kaynağı en önemli parçalardandır. PSU sistemizin tamamen yanmasına bile sebep olabilir, attığınız bilgisayarda da güç kaynağı çok kaliteli değil. Özelleştirilmeye çalıştığında ise en az 600W'lık bir PSU çıkıyor ve fiyat bayağı artıyor. Onun dışında pek bir şey gözüme çarpmadı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar oldu mu bilmem ama bu sistem güzele benziyor:
İşlemci
Anakart
Ram
Ekran kartı
SSD
Kasa
PSU
Monitör.
Kusurum varsa affola pek anlamam.

PC'den anlamadığınız buradan belli. Bana kahkaha atıyorsunuz ama siz daha kötü toplamışsınız.

O ekran kartı ısınma sorunlu.
SSD'de kronik okuma ve yazma sorunu mevcut.
O FSP PSU'nun kullandığı kondansatörler eski model.

Kalanı benim attıklarımla neredeyse aynı zaten.

PC'den anlamadığınız buradan belli. Bana kahkaha atıyorsunuz ama siz berbat ötesi toplamışsınız. Benim attığım parçaların aynısını atıp, atmadıklarımın daha kötüsünü atmışsınız.

Ne yani kullanmadığım parçaların iyi olup olmadığını bilmemek anlamak mı oluyor? Ayrıca ben yazdın oraya kusurum varsa affola pek anlamam diye ama yine siz bilirsiniz.
PC'den anlamadığınız buradan belli. Bana kahkaha atıyorsunuz ama siz daha kötü toplamışsınız. Benim attığım parçaların aynısını atıp, atmadıklarımın kötüsünü atmışsınız.

1688 tane SSD yorumu var o arkadaşlar yalan mı söylüyor?

Ne yani kullanmadığım parçaların iyi olup olmadığını bilmemek anlamak mı oluyor? Ayrıca ben yazdın oraya kusurum varsa affola pek anlamam diye ama yine siz bilirsiniz.

1688 tane SSD yorumu var o arkadaşlar yalan mı söylüyor?

Efendim, anlatamadım galiba. Sadece o SSD ile ilgili sorun yaşamış 40 kişi görebilirsiniz bu forumda. İnternette ki arkadaşların çoğu eski laptoplarını hızlandırmak için alıyorlar. Hız testleri yapmıyorlar. Bir ürünün fazla yorumu olması o ürünün iyi olduğunu göstermez.

Diğer mesajınıza gelirsem benim attığım sisteme kahkahalar attınız. Siz benden daha kötüsünü toplamışsınız. Ben buna kızdım. Yoksa sizle bir sorunum yok.

Efendim, anlatamadım galiba. Sadece o SSD ile ilgili sorun yaşamış 40 kişi görebilirsiniz bu forumda. İnternette ki arkadaşların çoğu eski laptoplarını hızlandırmak için alıyorlar. Hız testleri yapmıyorlar. Bir ürünün fazla yorumu olması o ürünün iyi olduğunu göstermez.

Diğer mesajınıza gelirsem benim attığım sisteme kahkahalar attınız. Siz benden daha kötüsünü toplamışsınız. Ben buna kızdım. Yoksa sizle bir sorunum yok.
Peki hocam bu SSD ve bu SSD nasıl? Ayrıca bu ekran kartı uygun mu?

O SSD'ler güzel. Attığınız Armor ekran kartı ısınma sorunlu. Ayrıca kendinize mi toplayacaksınız bilmiyorum ama ben arkadaşa bütçesi dahilinde olabilecek en iyi PC'yi çoktan sundum.

Hayır arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyorum ama tartışarak en iyisini bulabiliriz bence?
O SSD'ler güzel. Attığınız Armor ekran kartı ısınma sorunlu. Ayrıca kendinize mi toplayacaksınız bilmiyorum ama ben arkadaşa bütçesi dahilinde olabilecek en iyi PC'yi çoktan sundum.

Hocam kusura bakmayın ben sizin gibi pek bilgili değilim. Özür dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı