3600 TL Sistem Tavsiyesi

Krabzi

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler.
Yeni bir bilgisayar toplamaya karar verdim ve klavyesinden Windows'una kadar tam 3600 TL bütçem var. Vatan Bilgisayar'dan toplayacağım. O yüzden başka sitelerden toplamazsanız sevinirim, çünkü fiyat farkı oluyor.

Genel olarak oynamayı düşündüğüm oyunlar:
  • GTA 5
  • Battlefield 4
  • Battlefield Hardline
  • Far Cry 4
Ultra'da açabilecek şekilde toplarsanız sevinirim. Monitör, klavye-mouse, ve Windows'un linkini ekleyeyim:
www.vatanbilgisayar.com: Microsoft Oem Windows 8.1 Single Language 64 Bit Türkçe - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: EVEREST Rampage KM-R1 Kablosuz Gaming Klavye Mouse Set - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Aoc 23" i2369V Geniş Ekran Led ips Monitör - Vatan Bilgisayar
Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
3700₺'lık bir sistem topladım. O yazdıkların sanırım fiyata dahil değil. Beğenmediğin olursa yazabilirsin. Bu arada biraz MSI hastasıyım. :paragöz:

Dosya Ekleri

• 3700₺.png
    3700₺.png
    58,3 KB · Görüntüleme: 481
Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem güzel ama aynı sistemi teknobiyotikten almanı tavsiye ederim daha ucuza gelir hemde montaj ve testde var.

Yanlış anlamışsınız yazdıklarım fiyata dahildi yani 2700 TL kalıyor.
Dostum o fiyata o dediğin oyunları oynatırsın ama ultrada oynatırmısın bilemiyorum. 800 TL daha bütçe ekleyebilirsen yani 3500 TL yapabilirsen aşağıda ki verdiğim linkteki bilgisayar ile ultra ayarda oynayabilirsin o dediğin oyunları.

www.phoenix.com.tr: Yüksek Seviye Oyun Bilgisayarı | Oblivion Serisi

Intel Core i5-4690 3.5GHz İşlemci
MSI B85M Gaming Military Class Anakart
G-Skill Ripjaws 8GB (2X4) 1600MHz CL9 RAM
Gainward GTX 970 GDDR5 4GB Ekran Kartı
Samsung 850 EVO 120GB 540MB Okuma / 520MB Yazma SSD
Seagate Barracuda 1 TB 7200RPM Harddisk
Fractal-Design Integra R2 80+ Bronz 650W Güç Kaynağı
Corsair H75 Sıvı Soğutma
Fractal-Design Define Mini Kasa
Güç Kaynağı Makaron Kablolama

₺ 3.499,00 KDV Dahil

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı