3600 TL sistem tavsiyesi

Dead*King

Hectopat
Daha fazla  
Benim oynayacağım oyunlar Fallout 4 - GTA 5 - Just Cause 3 vb. Sisteme monitör dahil olmayacak. Benim aklımda bir sistem oluştu. Bu sistem iyi midir ? Önerilerinizi bekliyorum.

Sistem şöyle :

Intel SKYLAKE CORE İ5 6600K

MSI Z170A-GAMİNG M3

Corsair 8GB 2400MHZ DDR4 RAM

Dark DKCHSCORPION750 750W Scorpion 80+Plus Bronze

Sandisk 480 GB SDSSDHII-480G-G25 S3 550/500 MB/S

Akasa VENOM ATTO İŞLEMCİ FANI

MSI R9 380 GAMING 4G 256B

Şimdi bu sisteme 750w çok diyeceksiniz ama ben bu sistemi ileride upgrade edeceğim. Şimdiki bilgisayarım neredeyse patlayacak gibi o yüzden biraz aceleye geldi. Yapacağım ilk şey su soğutma almak olacak. Dediğim gibi önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler. Ayrıca sistem almak için aslında 4000 tl bütçem var ancak 400 tl sini DVD-ROM ve Windows 10 almak için ayırdım.

Benim tavsiyem: 1151 pin yerine 1150 pin topla

İslemcinide i5 4690k ile degistir anakartınıda msi nin z97 sine bakabilirsin en azından daha uygun olur senin için.

ve ssd ni o kadar fazla almanın anlamı yok eger hdd kullanmıcam diyorsan al ama benim kendi topladıgım kasada 120 gb ssd + 1 tb hdd var.

Benim tavsiyem: 1151 pin yerine 1150 pin topla

İslemcinide i5 4690k ile degistir anakartınıda msi nin z97 sine bakabilirsin en azından daha uygun olur senin için.

ve ssd ni o kadar fazla almanın anlamı yok eger hdd kullanmıcam diyorsan al ama benim kendi topladıgım kasada 120 gb ssd + 1 tb hdd var.

Benim harddiske ve o kadar hafızaya ihtiyacım yok zaten şu anki bilgisayarımın toplam hafızası 240 gb ve dolduramıyorum. Ayrıca ben bu sistemi upgrade etmek için topluyorum ve aklımdaki upgradeleri yaptıktan sonra beni çok uzun süre idare etmesi gerekecek o yüzden yeni nesil topluyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı