3600 TL sistem toplama önerisi

ErsinK.

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İtopya'da birçok bilgisayara baktım karar veremiyorum. Sizce bu paraya nasıl bir bilgisayar alabilirim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
150TL daha ekleyebilirsen bu kasa güzeldir. Bu parayla RX570 veya GTX1650 li PC alayım deme sakın.

Dilersen farklı sitelerden de toplayabilirim yurtdışı falan istersen daha iyi sistem çıkar.

Arkadaşlar selam aslında benimde başlıktaki tutarlar arasında kasa toplama gibi bir niyetim var. Günlerdir araştırma yapıyorum ancak karar verdiğim pc bileşenlerini bir başka mesajlarda kötülendiğini gördüğümden işin içinden çıkamaz oldum. Bana önerebileceğiniz toplama kasa var mıdır ? Birde birşey dikkatimi çekti, bazı internet sitelerinde toplanan hazır sistem bilgisayarların parçalarını başka internet sitelerinden araştırma yapıp karşılaştırdığımda hemen hemen 300-400 tl kadar hazır kasaların daha pahalı olduğunu gözlemledim. İstanbulda direk bilgisayar satan önerebileceğiniz mağazalar var mı ?

Arkadaşlar selam aslında benimde başlıktaki tutarlar arasında kasa toplama gibi bir niyetim var. Günlerdir araştırma yapıyorum ancak karar verdiğim pc bileşenlerini bir başka mesajlarda kötülendiğini gördüğümden işin içinden çıkamaz oldum. Bana önerebileceğiniz toplama kasa var mıdır ? Birde birşey dikkatimi çekti, bazı internet sitelerinde toplanan hazır sistem bilgisayarların parçalarını başka internet sitelerinden araştırma yapıp karşılaştırdığımda hemen hemen 300-400 tl kadar hazır kasaların daha pahalı olduğunu gözlemledim. İstanbulda direk bilgisayar satan önerebileceğiniz mağazalar var mı ?

İtopya bilgisayar var, mağazasına gittim gayet iyi. Ama bilgisayarı seçmekte ben de zorlanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı