3600 TL Sistem Önerisi

GeometricQ

Centipat
Arkadaşlar bu 3000-3600 TL arası sistem toplamak istiyorum FPS tarzı oyunlar için bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel sistem ama 66 tl ye kasa geliştirmesi var o daha uygun sanki 80+ da var ama diğerleri güzel sadece kasaya bir 66 tl daha ekleyip yükseltme yapılabilir.
Asıl o sistemdeki HDD oldukça gereksiz.
2TB olan sabit diski 128,66 TL'ye 1TB indirip o para ile 120 GB SSD ekleyebilirsin.
Yani bahsi geçen bilgisayara 60-70 GB'lık oyunları indirmek biraz aşırı kaçacağından 1TB oldukça rahat yeter diye düşünüyorum.
Tabii R6 gibi oyunlar da var bu bilgisayarda rahatça oynanabilecek ve de 90-100 GB alanı kaplayan ama demek istediğimi anlatabildiğimi düşünüyorum.
Biraz fazla hız, fazla alandan daha mantıklı bence.

Asıl o sistemdeki HDD oldukça gereksiz.
2TB olan sabit diski 128,66 TL'ye 1TB indirip o para ile 120 GB SSD ekleyebilirsin.
Yani bahsi geçen bilgisayara 60-70 GB'lık oyunları indirmek biraz aşırı kaçacağından 1TB oldukça rahat yeter diye düşünüyorum.
Tabii R6 gibi oyunlar da var bu bilgisayarda rahatça oynanabilecek ve de 90-100 GB alanı kaplayan ama demek istediğimi anlatabildiğimi düşünüyorum.
Biraz fazla hız, fazla alandan daha mantıklı bence.
Tabi buda güzel bir öneri.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı