3600 TL'ye hangi monitör alınmalı?

Bütçe
4000

Mert1283

Hectopat
Monitör
Asus, gamepower
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda 6700XT olan bir sistem topladım. Şu anda LG'nin 75 Hz'lik TN panel monitörün kullanıyorum, monitör alacağım ama karar veremedim. Birkaç tane monitör bağlantisi bırakacağım, tavsiye verirseniz sevinirim.

TN panele karşıyım, katiyen almam lakin VA panel de TN'ye benzediği söyleniyor IPS TN karışımı olduğu için, kararsız kaldım.

Büyük ekrana alışırım diyorsanız tercihiniz ASUS yönünden olsun, ama alışamam diyorsanız Gigabyte tercih edebilirsiniz.

Monitör yakınsanız 27 alın yoksa almayın deniliyor, benim uzaklığım 55-60cm civarı. Yarın bir mağazaya gidip 24 ve 27inch farklarına bakacağım, şu anda 21.4 inchlik bir monitörüm var, ASUS TUF Gaming'e sıcak bakmamamın nedenlerinden birisi de VA panel olması.

Bunlar aynı fiyat mı?
Gigabyte ve Asus ile hiç GB gibi bir şey yanyana konur mu yahu!
İyi markaların da kötü modelleri olabiliyor, monitörden çok anlamadığım için bilenlerden yorum almak istedim. Arada dediğiniz gibi çok fiyat farkı var ama aynı performansı GB de verecekse boşuna para vermeyeyim diye koydum.

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda 6700XT olan bir sistem topladım. Şu anda LG'nin 75 Hz'lik TN panel monitörün kullanıyorum, monitör alacağım ama karar veremedim. Birkaç tane monitör bağlantisi bırakacağım, tavsiye verirseniz sevinirim.

TN panele karşıyım, katiyen almam lakin VA panel de TN'ye benzediği söyleniyor IPS TN karışımı olduğu için, kararsız kaldım.
22mk400h mı kullanıyorsun şu an ?

Geri
Yukarı