3600MHz RAM destekleyen anakart önerisi

hurafeistans829

Hectopat
Daha fazla  
B450 S2H çapında bir anakart bakıyorum fakat bu anakartın özelliklerinde 2133MHz RAM desteklediği yazıyor. Fakat bu ürünün 3200 veya 3600'e kadar destekleyen modelini bulamadım, yardımcı olur musunuz? Ayrıca bu fiyat aralığında bir anakart öneriniz varsa söylerseniz sevinirim.

Ben destekliyor diye biliyorum. Yanlış yazmışlardır. Kendim B450M H kullanıyorum 3000 MHz'de. İşlemcim 3600 MHz RAM desteklese 3600'de takabiliyorum anakartıma.

Anakart alırken mutlaka kendi sitesinden özelliklerine bakın. Satış sitelerinin çoğu eksik bilgi veriyor. Bu anakart 3600mhz i destekliyor. (Biostan OC yapmalısınız) Ben de bu anakartı kullanıyorum. Güzel f/p ürünüdür.

Anakart alırken mutlaka kendi sitesinden özelliklerine bakın. Satış sitelerinin çoğu eksik bilgi veriyor. Bu anakart 3600mhz i destekliyor. (Biostan OC yapmalısınız) Ben de bu anakartı kullanıyorum. Güzel f/p ürünüdür.
teşekkür ederim 3600MHz bir RAM taksam açılır mı? Biosu sonradan güncelleyebilir miyim yani.

Bios güncellemesinden bahsetmiyorum. Sisteminizi kurduktan sonra ramlerin 3600mhz de calısması için biostan girip ayarını açmanız gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı