3600TL GTX 1060 Sistem

J3lueDream

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar genellikle oyun oynamak için şöyle bir sistem dizdim. Öbür ayın başında da almayı düşünüyorum bu yüzden sizlerden tavsiye istiyorum. Yaptığım sistemde bir eksik var mı? Değişmemi istediğiniz bir şeyler var mı? Yardım ederseniz sevinirim çünkü yanlış bir şey almak istemiyorum. Birde sinerji güvenli midir ? Montajı kendim mi yapayım sinerjiye mi yaptırtayım. Yardım eden arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.

Sistem.PNG

Arkadaşlar merhabalar genellikle oyun oynamak için şöyle bir sistem dizdim. Öbür ayın başında da almayı düşünüyorum bu yüzden sizlerden tavsiye istiyorum. Yaptığım sistemde bir eksik var mı? Değişmemi istediğiniz bir şeyler var mı? Yardım ederseniz sevinirim çünkü yanlış bir şey almak istemiyorum. Birde sinerji güvenli midir ? Montajı kendim mi yapayım sinerjiye mi yaptırtayım. Yardım eden arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.

Eki Görüntüle 181088
70 dolara 80+ güç kaynağı mı ciddi misiniz ben aynı fiyata 80+ bronze ya da para ekleyip daha iyisini alıp sistemi korurdum.

250 TL daha eklerseniz daha performanslı GTX 1070 li sistem toplanabilir. Ekleyemezseniz Sırma Saçlı Kel Adam ın sistemini alabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    82,9 KB · Görüntüleme: 189
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı