3600X 1660S sistemde GPU kullanımı anlık düşüyor

mesker

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Sistemim'de FiveM oynarken GPU kullanımı %90-95 seviyesinden aniden %40-50 civarına düşüyor ve oyun takılıyor çözümünü bulamıyorum delirmek üzereyim daha düşük sistemli arkadaşım ayni ayarlarda sıkıntısız oynayabiliyor, bana ise gereksiz drop giriyor ayarlarım Very High'da genel olarak 90,100 FPS alıyorum. Farklı oyunlarda olmuyor bu durum R6, PUBG vs.

Sistem:
R5 3600X
1660 Super
B450M
8x2 3200 MHz RAM
512 M.2 SSD

Ne servisi yahu bu nasıl korku dolu tespit. MSI afterburner ile bi vram kullanımını takip et. Vram değerin sınırdaysa dokuları düşürüp donma var mı yok mu kontrol et.

Hocam birşey farketmedi hala aynı son çare format atacağım artık..
Format attım akabinde tekrar denedim hala var sorun oyun aniden tak diye gidiyor 1,2 sn sonra geliyor farklı oyunlarda denedim bu sıkıntıyı yaşamadım PUBG,Arma3,R6,Metro,Ets ve en garibi GTAV(FiveM'de yapıyor normal gtada yapmıyor)bu oyunlarda yapmıyor bu sıkıntıyı.

Son düzenleme:
Hocam birşey farketmedi hala aynı son çare format atacağım artık..
Format attım akabinde tekrar denedim hala var sorun oyun aniden tak diye gidiyor 1,2 sn sonra geliyor farklı oyunlarda denedim bu sıkıntıyı yaşamadım PUBG,Arma3,R6,Metro,Ets ve en garibi GTAV(FiveM'de yapıyor normal gtada yapmıyor)bu oyunlarda yapmıyor bu sıkıntıyı.
Fivem için çözüm bulabildin mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı