3600X 1660Ti sistem kendi kendine yeniden başlıyor

S.Aslan

Picopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarım son 2 gündür bir mavi ekran hatası verdi onun çözümünü yaptık fakat şimdi ise kendi kendini yeniden başlatıyor nasıl çözebilirim? Sadece oyunlara girdiğim de yapıyor. Sıcaklık değerleri 75 ila 81 arasında oynuyor stok soğutucu kasanın yanları açık 7 adet fan mevcut.

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X.
Ekran kartı GTX 1660 Ti Gaming X
Anakart MSI X570 A-PRO
SSD Samsung 980Pro 500 GB M.2 SSD.
RAM 2x8 G.Skill 2133MHz DDR4.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda aşırı ısınan bir parça vardır. Yada bilgisayar yük altına girdiğinde PSU gerekli gücü sağlayamıyordur. Mavi ekran hata kodu neydi ve nasıl çözdünüz, bunu da söyleseydiniz bilgisayarınızın kendi kendini yeniden başlatması ile ilgili fikir sahibi olurduk.

Bilgisayarda aşırı ısınan bir parça vardır. Yada bilgisayar yük altına girdiğinde PSU gerekli gücü sağlayamıyordur. Mavi ekran hata kodu neydi ve nasıl çözdünüz, bunu da söyleseydiniz bilgisayarınızın kendi kendini yeniden başlatması ile ilgili fikir sahibi olurduk.
PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA hatası alıyordum sonradan o hata gitti yeniden başlatma geldi sürekli olarak PUBG'de iken 15 20 dakika geçiyor kendiliğinden restart atıyor FIFA'da aynı şekilde nasıl çözeceğim bilemiyorum daha önceden böyle bir şey yaşamıyorum son 1 haftadır ilk mavi ekran sonrasında restarta döndü olay.

Yeni konular

Geri
Yukarı