3600XT sistemde Call of Duty Warzone FPS düşüşü

neojun

Hectopat
Daha fazla  
Sistem:
Anakart: ASUS ROG B450F GAMING.
İşlemci: 3600XT Ryzen.
Ekran kartı: 1660 Ti.
RAM: 16 GB.

Herkese iyi forumlar oyunu Low ayarlarda da açsam yüksek ayarlarda da açsam bir anda 120 110 FPS'lerden 10 FPS'lere kadar düşüyor ve 2-3 saniye oyun donuyor. Sonra geri geliyor. Aradan 5 dakika geçiyor yine aynı şekilde, internetten bazı şeylere baktım ama olmadı. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Warzone ekran kartı ve işlemciyi zorlayan bir oyun büyük ihtimalle güç kaynağı Warzone oynadığı sırada yetersiz kalıyor olarak düşündüm ben ama.
Zaten kullandığı PSU, el yapımı C4 ile birebir özellik taşıyor. Nasıl dayanmış ona da şaşırdım, en yakın zamanda PSU'yu değiştirmesi gerek.

Zaten kullandığı PSU, el yapımı C4 ile birebir özellik taşıyor. Nasıl dayanmış ona da şaşırdım, en yakın zamanda PSU'yu değiştirmesi gerek.
Warzone ekran kartı ve işlemciyi zorlayan bir oyun büyük ihtimalle güç kaynağı Warzone oynadığı sırada yetersiz kalıyor olarak düşündüm ben ama.
Sadece warzone da böyle yapıyor güç kaynağı evet çok dandik ama bu zamana kadar hiç yetersizliğini görmedim hatta eskiden test etmek için buraya forum atıp program istemiştim 430 W harcıyor oyun oynarken ucuz önerebileceğiniz varmı güç kaynağı aklımda bulunsun para olduğu zaman değişeyim

Yeni konular

Geri
Yukarı