360TL ekran kartı önerisi

Furkan Uçan

Hectopat
Yeni AMD FX-8320 3.5GHz alacağım. Bu işlemcinin yanına hangi ekran kartı gider? 360TL maksimum 4GB mevcut bir de DDR3 2GB RAM bulabilirseniz ucuzundan sevinirim. Çünkü bütçem kısıtlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni AMD FX-8320 3.5GHz alacağım. Bu işlemcinin yanına hangi ekran kartı gider? 360TL maksimum 4GB mevcut bir de DDR3 2GB RAM bulabilirseniz ucuzundan sevinirim. Çünkü bütçem kısıtlı.
Ekran kartı olarak GTX 750 Tİ önerebilirim fakat anlatmak istediğinizi tam olarak anlamadım. 360 TL içinde hem ekran kartı hemde 2 GB DDR3 RAM mi alacaksınız?

Ekran kartı olarak GTX 750 Tİ önerebilirim fakat anlatmak istediğinizi tam olarak anlamadım. 360 TL içinde hem ekran kartı hemde 2 GB DDR3 RAM mi alacaksınız?
hayır 360 tl ekran kartı
GTX 750Ti güzel bir karttır ancak Türkiye fiyatı pahalı. AliExpress üzerinden getirttirebilirsiniz. Fakat bekleyeceksiniz ve onlar 2. el diye biliyorum. Ve bunu alabilirsin indirimde güzel bir karttır.
MSI AMD Radeon R7 250 2GD3 OCV1 2GB 128 bit DDR3 DX(12) Fiyatı
bende yurtdışından almak istedim ama gümrüğe takılıyor ve alixpress çinden geldiği için çok uzun sürebiliyor bende şuan r7 240 mevcut r7 240 mı r7 250 mi daha iyidir birde sizin bana önerdiğiniz ekran kartı anakartıma uyumlumudur anakartım asus m5a78l-m lx v2

hayır 360 tl ekran kartı

bende yurtdışından almak istedim ama gümrüğe takılıyor ve alixpress çinden geldiği için çok uzun sürebiliyor bende şuan r7 240 mevcut r7 240 mı r7 250 mi daha iyidir birde sizin bana önerdiğiniz ekran kartı anakartıma uyumlumudur anakartım asus m5a78l-m lx v2
Tahmini Teslimat Zamanı
Ben buradan sipariş ettim hala kullanıyorum. Gümrüğe takılmıyor çünkü kutu üstünde 15$ yazıyorlar.
Yani gümrüğü dert etmenize gerek yok. Ve sipariş verdikten 7 gün sonra ürün ulaştı. Ayrıca şöyle söyleyeyim: Ekran kartı VRAM 2GB Paylaşılan bellek 1.5GB ben bu sayede (imzadan sistemimi görebilirsin) PUBG yi düşük ayarda 768p de çok ama çok az bir dropla oynayabiliyorum. Bu ekran kartından artan parayla da üstüne az daha koyup 4GB RAM takviyesi yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı