Migros mu Şokta mı çalışmak mantıklı?

Migros'ta çalışma koşulları bir tık daha iyi olabilir. İki markete ne zaman girsem Şok çalışanları her dakika raf diziyor, mal taşıyor. Migros'ta ise nadiren görüyorsun.
Çalıştığım yerin içinde Migros var ve normalde açılma saatiden önce çalışanların içeride ürünleri dizdiğini görüyorum. Sanırım açılış saatinden önce yapılıyor bu.

A101 ve Şok için çok kötü dediler. Bende Migros'a başvurdum kabul oldu. Orta medeniyet düzeyin de bir ilçesinde işe başlayacağım 6 gün sonra umarım düzgün bir yerdir.

A101 ve Şok için çok kötü dediler. Bende Migros'a başvurdum kabul oldu. Orta medeniyet düzeyin de bir ilçesinde işe başlayacağım 6 gün sonra umarım düzgün bir yerdir.

Hocam merhaba. Bende Migros'a başvurmayı düşünüyorum yaz dönemi için. Deneyimleriniz nasıl acaba, önerir misiniz? Ayrıca maaş olarak asgari mi veriyorlar hocam?

Hocam merhaba. Bende Migros'a başvurmayı düşünüyorum yaz dönemi için. Deneyimleriniz nasıl acaba, önerir misiniz? Ayrıca maaş olarak asgari mi veriyorlar hocam?
Benim 4 ay olacak. Çalıştığım şube küçük ve yoğun bir şube. Maaş olarak yol parası vs. bono derken 21-22 üstü oluyor bazen bayram falan da girerse için işine 25 e kadar da çıkıyor bir şekilde.

Benim 4 ay olacak. Çalıştığım şube küçük ve yoğun bir şube. Maaş olarak yol parası vs. bono derken 21-22 üstü oluyor bazen bayram falan da girerse için işine 25'e kadar da çıkıyor bir şekilde.

Peki memnun musunuz hocam? Çalışma şartları, saatler ne durumda? Ayrıca yaz için kısa dönemli personel alınıyor mu bu konuda bilginiz var mıydı acaba?

Benim 4 ay olacak. Çalıştığım şube küçük ve yoğun bir şube. Maaş olarak yol parası vs. bono derken 21-22 üstü oluyor bazen bayram falan da girerse için işine 25'e kadar da çıkıyor bir şekilde.

Hocam siz nereden başvurmuştunuz?

Son düzenleme:
Peki memnun musunuz hocam? Çalışma şartları, saatler ne durumda? Ayrıca yaz için kısa dönemli personel alınıyor mu bu konuda bilginiz var mıydı acaba?

Hocam siz nereden başvurmuştunuz?
Yaz için alır hocam zaten personel eksiği var diye biliyorum hep illa ki alır. Ben kariyer den başvuru yapmıştım.

Günde 8.5 saat 1.5 saati mola. Bizde 15 dk ve 1 saat 15 dakika olarak kullanıyoruz. Çalışma şartları tamamen gittiğiniz şubeye göre değişir. Her ay deterjan yardımı da geliyor Migros'un 1 litre sıvı deterjanı ücretsiz alıyorsunuz. Ramazan bayramında koli verdiler falan.

Yaz için alır hocam zaten personel eksiği var diye biliyorum hep illaki alır. Ben kariyerden başvuru yapmıştım.

Günde 8.5 saat 1.5 saati mola. Bizde 15 dk ve 1 saat 15 dakika olarak kullanıyoruz. Çalışma şartları tamamen gittiğiniz şubeye göre değişir. Her ay deterjan yardımı da geliyor Migros'un 1 litre sıvı deterjanı ücretsiz alıyorsunuz. Ramazan bayramında koli verdiler falan.

Hocam şimdi siteden başvuru denedim ama hata veriyor. Deneyim kısmını zorunlu istiyor, işaretli gözüküyor. Mağazadan yardımcı olurlar mı?

Geri
Yukarı