364.51 Nvidia sürücüsünden kaynaklanan sorunlar

21584

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar bu konuyu bilgilendirme açısından açıyorum. 8 Mart olması lazım 364.47 sürücüsü çıktı. Bu sürümde olan hatalar nedeniyle Nvidia mühendisleri olaya el atarak 364.51 sürücüsünü çıkardılar. Bu sürücü bazı kullanıcıların sorununu çözse de benim gibi hala hata alanlar da varmış gördüğüm kadarıyla. "Nvidia Windows Kernel Mode Driver görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu " hatası sürekli olarak karşıma çıktı. Genellikle internet sitelerinde gezerken bu hatayı aldım. Arkadaşlar benim gibi sorun yaşayanlar 362.00 sürümünü yeni bir güncelleme gelene kadar kullanmaya devam etsinler. Ayrıca GeForce Experience'da 364.51 güncellemesi verilmemiş. Bu durum da biraz kafa karıştırıcı haliyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de 362.00 sürümüne geri döndüm. Benim sorunum da Gpu Core Clock 405.0Mhz veya 594.8Mhz'de takılıyordu ve oyunlarda ciddi FPS düşüşleri oldu. İnşallah yeni sürüm biran önce yayınlanır.

Ben de 362.00 sürümüne geri döndüm. Benim sorunum da Gpu Core Clock 405.0Mhz veya 594.8Mhz'de takılıyordu ve oyunlarda ciddi FPS düşüşleri oldu. İnşallah yeni sürüm biran önce yayınlanır.

Merhaba. Aynı sorunu bende yaşıyorum normalde oyunlarımı ultra ayarlarda 60-70 FPS de akıcı olarak oynuyordum. 364.51 sürücüsünden sonra ciddi FPS düşmeleri yaşıyorum ve çok sinir bozucu.
Sizin gibi 362.00 sürümüne geri dönmek istiyorum fakat nasıl yapabilirim bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz ?

WHQL olarak indirip kurmuştum aslında. Beta olarak yayınlanan sürücüleri hiç kullanmadım.

Not: Sadece bu "364.51"in üstüne 362.00 indirip kursam eskisine geçmiş sayılır mıyım?
NVIDIA DRIVERS GeForce Game Ready Driver WHQL
Ben "Program Ekle ve Kaldır"'dan "364.51 Grafik Sürücüsü"'nü sildikten sonra kurulum yaptım. Üstüne kurarsanız da sıkıntı olacağını sanmıyorum çünkü kurulum esnasında eski sürücüleri silip yenisini yüklüyor.

GeForce sitesinin yanı sıra GeForce Experience'de de 364.51 güncellemesi verilmiş. Şu an indirip kullanan var mı bu sürümü sorunsuz bir şekilde ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı