Çözüm NVIDIA 545.84 sürücüsü ile ilgili sorunlar

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Bu sürücü sonrası sıkça siyah ekran, oyunlarda FPS düşüşü, bilgisayarın boştayken reset atması, mavi ekranlar ve sistemin günlük kullanımda kasması gibi sorunlar ortaya çıktığı söyleniyor.

Bu tür sorunları 17 Ekim 2023'te çıkan sürücü güncellemesini yaptıktan sonra almaya başladıysanız çözüm şu:

DDU ile sürücüyü kaldırıp eski sürüme geri dönün ve bir sonraki güncellemeyi bekleyin.

Son düzenleme:
Bu sürücü sonrası sıkça siyah ekran, oyunlarda FPS düşüşü, bilgisayarın boştayken reset atması, mavi ekranlar ve sistemin günlük kullanımda kasması gibi sorunlar ortaya çıktığı söyleniyor.

Bu tür sorunları 17 Ekim 2023'te çıkan sürücü güncellemesini yaptıktan sonra almaya başladıysanız çözüm şu:

DDU ile sürücüyü kaldırıp eski sürüme geri dönün ve bir sonraki güncellemeyi bekleyin.

Ben sorun yaşamadım fakat en iyi sürüm kesinlikle 516.94 sürü müydü, yeni sürümlerde yoğun FPS düşüşü var. Hele 20'li sürümlerde çok drop yiyordum son güncelleme ile düzeldi.

Bir de sürücü konusunda AMD'ye laf atarlar. Hocam mevcut sürücüyü DDU ile silip önceki sürücüyü kurup deneyin her şey ortaya çıkar üç aşa beş yukarı.

Bu sorun .84 sürümü kadar fazla olmasa da .92 sürümünde de devam ediyor. Sorunu güncelleme yapılmasına rağmen hâlâ almaya devam edenler için çözüm hâlâ eski sürümlere dönmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı