36K TL'ye 360Hz monitör dahil sistem toplamak

360Hz önemli değilse bu monitör ile bu sistemi topla:
36400TL tutuyor.

36400TL tutuyor.

Çok sağ olun.

36400TL tutuyor.

Buraya ek sadece Crucial’in 3600mhz olan max modeline bakmanız. Ve Ekran kartını mümkünse 3 fanlı olan modelden seçmeniz. İndirim vs. Beklenir çok hızlıca almak istemeseniz. Ayrıca anakart B550 A pro gibi daha uygun fiyatlı seçilebilir . Arctic 360mm yapılırsa da çok iyi olur. Güzel tavsiye elinize sağlık.

Buraya ek sadece Crucial'in 3600MHz olan Max modeline bakmanız. Ve Ekran kartını mümkünse 3 fanlı olan modelden seçmeniz. İndirim vs. Beklenir çok hızlıca almak istemeseniz. Ayrıca anakart B550-A Pro gibi daha uygun fiyatlı seçilebilir. Arctic 360mm yapılırsa da çok iyi olur. Güzel tavsiye elinize sağlık.

B550-A Pro'nun şu an uygun fiyatı kalmadı maalesef hocam 2.5k civarlarında şu an fiyatı.

Son düzenleme:
36400TL tutuyor.

Şimdi ben İncehesap gibi sitelerde toplamak için baktım fakat 5800x3D yeni çıktığı için daha eklememişler. İncehesap gibi bir site önerebilir misiniz veya kendim satın alıp kendim mi birisine toplattırmalıyım?

Şimdi ben İncehesap gibi sitelerde toplamak için baktım fakat 5800x3D yeni çıktığı için daha eklememişler. İncehesap gibi bir site önerebilir misiniz veya kendim satın alıp kendim mi birisine toplattırmalıyım?

Toplattırman daha iyi olur 5800x3D'l GameGaraj'da sistem vardı da satıştan kalkmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı