37.000 TL sistem toplama

23 günde nasıl 24000 TL bütçeniz arttı?

Bu sefer arkadaşlarla birkaç kişi toplandık farklı yerlerde çalışmaya başladık 23 günde kendimizde olan parayla kazandığımız parayı birleştirdik ortak olarak almaya karar verdik bayağıdır para biriktiriyorduk zaten 13.000 sadece benim bütçemdi sonra ortak almaya karar verince ortaya bu para çıktı.

Bu sefer arkadaşlarla birkaç kişi toplandık farklı yerlerde çalışmaya başladık 23 günde kendimizde olan parayla kazandığımız parayı birleştirdik ortak olarak almaya karar verdik bayağıdır para biriktiriyorduk zaten 13.000 sadece benim bütçemdi sonra ortak almaya karar verince ortaya bu para çıktı.
Bu kadar yüksek bir bütçe var, biraz da kendiniz araştırsanız güzel olur, ne aldığınızı bilerek almış olursunuz. Biz yine öneri yapalım o konuda rahat olun.

Corsair Vengeance RGB Pro 32 GB (2x16) 3600 MHz DDR4 CL18 CMW32GX4M2D3600C18 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe X2

36877 TL

Alternatif SSD:

Daha iyi bir yalan bulamadın mı? Kendinize toplayıp beraber oynardınız. Niye 1 bilgisayar aldınız ki? Yalan attığını en başta anladım zaten. Sistemi oyun mu iş için mi kullanacağını bile belirtmedin.
Tutar bu arada. Gigabyte 3090 Aorus Xtreme zaten 20000 TL :).
Hocam niye yordunuz kendinizi? Bas bayağı sallıyor.

Geri
Yukarı