370 TL 240 GB SSD önerisi

slmysf

Centipat
Daha fazla  
Eski konulara bakıyorum da ekon- öhm. Belirli sebeplerden 370 TL başlıklı konulardaki SSD'ler 700 falan maalesef. Pek çok marka var, Kingston, PNY, Adata, Western Digital vs. acaba bu fiyata hangi SSD'yi önerirsiniz acaba? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam diğer arkadaşlar aynı model ve markayı önerdi. Diğer ürünü de bir inceleyip hangisini neden tercih ettiğinizi söyler misiniz acaba?

Ben bunu öneriyorum hocam. Bana göre bu bütçedeki açık ara en iyi SSD.

Aynı şekilde hocam göründüğüm kadarıyla PNY SSD'nin okuma ve yazma hızı daha yüksek. Sizce hala Gigabyte dsha iyi bir seçenek mi acaba? Nedeniyle söylerseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Hocam diğer arkadaşlar aynı model ve markayı önerdi. Diğer ürünü de bir inceleyip hangisini neden tercih ettiğinizi söyler misiniz acaba?

Aynı şekilde hocam göründüğüm kadarıyla PNY SSD'nin okuma ve yazma hızı daha yüksek. Sizce hala Gigabyte dsha iyi bir seçenek mi acaba? Nedeniyle söylerseniz sevinirim.
Hocam ikisi de aynı aslında.
IOPS değerleri daha yüksek olduğu için PNY CS900 seçin.

İkisi de neredeyse aynı değerlere sahip. Sadece PNY biraz daha hızlı olacaktır. Herhangi birini almanız işinizi rahatlıkla görecektir.

Geri
Yukarı