3700 TL CSGO için PC Tavsiyesi

Okudugunuz gibi mi gördügünüz gibi mi. Demek istedigim monitörün yenileme hızı düşük ise Ghosting oluşmaz mı?
Hayır. Ghosting olması için tepki süresinin yüksek olması lazım. Bak eğer 60 Hz monitörün var ise ve 100 FPS alıyorsan ekranda yırtılma olur Ghosting olmaz. Buna Screen Tearing denir.

Konuyu güzelce saptırmışsınız arkadaşlar. Sistem istemiş arkadaş, monitör yorumu değil. Buyur dostum şunu alabilirsin:
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu güzelce saptırmışsınız arkadaşlar sistem istemiş arkadaş monitör yorumu değil. Buyur dostum şunu alabilirsin;
Sistem için teşekür ederim. Şu an verdiğin sistemde ufak bir değişiklik yaptım ve olur verirseniz sipariş geçeceğim.
Ekran kartı: Zotac Geforce GTX1060 Mini 6GB GDDR5 192Bit DX12 Ekran Kartı ZT-P10600A-10L
Anakart: MSI B250 PC MATE VGA DVI HDMI GLAN (Intel) SATA 6GB/S M2 USB3.1 ATX Anakart performansı nasıl olur?

Hoş olur güzel olur hocam.
Sistem için teşekür ederim. Suan verdiğin sistemde ufak bir değişiklik yaptım ve olur verirseniz sipariş geçecem.
ekran kartını Zotac Geforce GTX1060 Mini 6GB GDDR5 192Bit DX12 Ekran Kartı ZT-P10600A-10L
anakartı MSI B250 PC MATE VGA DVI HDMI GLAN (Intel) SATA 6GB/S M2 USB3.1 ATX Anakart performansı nasıl olur...

Sistem için teşekür ederim. Suan verdiğin sistemde ufak bir değişiklik yaptım ve olur verirseniz sipariş geçecem.
ekran kartını Zotac Geforce GTX1060 Mini 6GB GDDR5 192Bit DX12 Ekran Kartı ZT-P10600A-10L
anakartı MSI B250 PC MATE VGA DVI HDMI GLAN (Intel) SATA 6GB/S M2 USB3.1 ATX Anakart performansı nasıl olur...
Fakat hocam RAM bellek ekran kartınıza darboğaz yapacak, 16 GB yapmanızı öneririm.

Hoş olur güzel olur hocam.

Fakat hocam RAM bellek ekran kartınıza darboğaz yapacak, 16 GB yapmanızı öneririm.
Teşekür ederim bilgilendirme için. Yaz bitimine kadar bu şekilde idare edip yaz bitiminde 2 x 8 GB RAM daha takviye yapabilirim diye düşündüm. Bu yüzden anakartı 4 slot tercih ettim. 24 GB RAM'in benı rahatlıkla taşıyacagını dusunuyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı