3728TL'ye RTX 2060 Laptop alamadım!

11K etse bile zaten ondan devlet rahat 2000 TL vergi alıyor.
Hocam vergi olaylarına pek girmiyorum ama maalesef Türkiye'de şartlar böyle. 8k Türk Lirasına satılan ps5'leri alıp sarı sitede 15k'ya satan adamlar var ve onlar oldukça oyuncular rahatlayamayacak.

@Yiğit KAMURAY hocam hayırlı olsun ama ben başka bir şey diyeceğim. Geçenlerde açtığınız konudan dolayı psikolojiniz nasıl? İyi mi? Bir de o laptopu burada 10000TL'ye rahat satarsınız :D
İyi durumum hocam, teşekkürler.
Hocam ürün elinize gelirse beniee etiketler mısınız.
Elbette.
Bir üye destek ile görüşmüştü ve fiyatta yanlışlık olduğunu, alanların ürünlerinin iade edileceği ve e-posta ile bilgilendirilecekleri söylenmişti.
Şahsen öyle biliyordum ancak fatura kesilmiş.
Hocam daha dün geçtim siparişi nasıl gelsin? :D
Şu an bildiğiniz 3-4 duyguyu eş zamanlı olarak hissediyorum. Paramı iade ettiler ve sipariş iptal oldu. Eğer fiyatlandırma da bir hata varsa sizin faturanızı nasıl kesebiliyorlar? Cidden anlayamadım ve sizinkisi iptal olmazsa bu sefer iptali gerçekleşen bütün arkadaşlara haksızlık yapılmış olunuyor. Bir daha Newegg'e girersem ellerim kırılsın. Küfür edeceğim edemiyorum cidden zırvalık!
Bende anlamadım ilk sipariş verenlerdenim diyeceğim ancak benden önce verenlerin siparişleri bile iptal oldu. Belki ben eski üye olduğum için olabilir tahminim bu yönde veya orada çalışanların bazıları iptal olacağını biliyordu bazıları iptal edilmesi gerektiğini bilmiyordu ve faturamı kesti.
Üzüldüm dostum ama sanırım bu arkadaş farklı bir işlem gerçekleştirdi [yada] sadece 10 stok vardı ilk sipariş veren kişilere sattılar gerisini iptal ettiler.
Hayır hocam benden önce sipariş verenlerin bile iptal oldu.
@mehmetdu ,@Yiğit KAMURAY son durumlar nedir hocalarım?
Hala iptal olmadı hocam. ^^
@Yiğit KAMURAY hocam son gelişme nedir?
Hocam hala iptal olmadı olacağa benzemiyor.

Yeni uyandım geç cevaplar için özür dilerim. Herkese ilgisi yüzünden teşekkür ederim. ^^

@Yiğit KAMURAY vallaha çok garip. Eğer gelirse cidden çok ama çok saçma bir şeye tanıklık edeceğiz. Tabii sizinde 4 bin TL'ye 2060'lı laptopunuz olacak :D. Umarım sizin ki iptal olmaz ama en azından bizi insan yerine koyup bir açıklama yapsalardı. Newegg cidden çok sorumsuz davrandı. Eğer bir yanlışlık varsa en azından adam gibi bir mail atarak durumu toparlayabilirdi. Size de bol şans umarım iptal olmaz.

İyi durumum hocam, teşekkürler.

Elbette.

Şahsen öyle biliyordum ancak fatura kesilmiş.

Hocam daha dün geçtim siparişi nasıl gelsin? :D

Bende anlamadım ilk sipariş verenlerdenim diyeceğim ancak benden önce verenlerin siparişleri bile iptal oldu. Belki ben eski üye olduğum için olabilir tahminim bu yönde veya orada çalışanların bazıları iptal olacağını biliyordu bazıları iptal edilmesi gerektiğini bilmiyordu ve faturamı kesti.

Hayır hocam benden önce sipariş verenlerin bile iptal oldu.

Hala iptal olmadı hocam. ^^

Hocam hala iptal olmadı olacağa benzemiyor.

Yeni uyandım geç cevaplar için özür dilerim. Herkese ilgisi yüzünden teşekkür ederim. ^^
Hocam bende banka geçmişinde ödeme açık provizyonda görünüyor. Sizde nasıl görünüyor ödeme iletilmiş mi sizde karşı tarafa?

Geri
Yukarı