Emeğimin karşılığını alamadım

Aramıza hoşgeldin geleceğin sayısalcı mühendis ingilizce bilen data scientist hammalı

80 kilo mu bizim burada kitap topluyorlar kilosu 30tlymiş gel buraya paranı al 😂
Valla mi hocam biz hepsini 300 e verdik keşke sizin dediğiniz yerden verseydim :⁠,⁠-⁠)

@adaleti_yedim sizde kendimi görüyorum hocam. Yaşadığımız bütün her şey aynı.
Hocam bizim gibi çok insan var umarım sonumuz güzel olur. Bizimde emeğimiz bir gün karşılığını alır hocam

Çok kişi 440 üstü almak 440 kötü kalmak kötü kalmak yüzdelik dilim artmak sorun eğitim sisteminde olmamak sorular geçen seneye göre kolay olmak.
Sorular kolay olmak. Soruların kolay olmaması gerekmek. Bu yüzden sorun eğitim sisteminde olmak.

Önemli olan üniversite. LGS için üzülmenize hiç gerek yok. Oldukça gereksiz bir sınav olduğunu düşünüyorum.
Hocam ben kendimi fazla kastım
Sınavın kolayı zoru bir şey değiştirmemek zaten aynı kişiler ile sınava girmek yani yine aynı puanı alacak olmak.
Hocam öyle değil 2022 senesinin sayisali zordu insanlar yapamadı bu sene matematik kolaydı herkes yapmış

Sınavın kolayı zoru bir şey değiştirmemek zaten aynı kişiler ile sınava girmek yani yine aynı puanı alacak olmak.
Sınav kolay olmak. Sınav kolay olunca çalışanların hakkı yenmek. Çalışmayanlar kazanmak. Çünkü çalışanlar zora hazırlanmış olmak. Kolay gelince hata yapma sıkıntısı olmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı