374 puan ile 355 puan isteyen liseye girilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Boş kontenjan kalma konusunda deprem olmasa illaki 1-2 kişilik kontenjan olurdu derdim ancak deprem işi bozuyor. En iyi ihtimalle birkaç kişilik kontenjan olur.

Tabii eğer tercihler sonucunda puanın bu okullardan birine yeterse ilerleyen aylarda 1-2 kişilik yer açılır, istersen o zaman yine nakil deneyebilirsin.

Depremzede öğrenciler konusunda çoğu Malatya tarafını tercih etmiştir bence, geri dönme olanları varsa. En fazla yarım dönem kalacağım okulu tercih etmezdim ben şahsen ama çoğunluğu bilemeyiz tabii. 🤷🏻‍♀️

Umarım en güzeli olur senin için. 🥰

Sağ ol her şey için teşekkür ederim iyi akşamlar.

Hocam ben onaylattım tercihimi ama 5 boş yer vardı bir de e okulda onayı kaldırabiliyormuşuz diyor benim onaylattırdığım okul çok uzak bu sıcaklarda hiç oraya yürüyemem evime yakın bir okulda onaylatmayı kaldırabilir miyim kaldırırsam tekrar tercih yapacağım o 5 boş yere Malatya'daki liseleri yazacağım.

Hocam ben onaylattım tercihimi ama 5 boş yer vardı bir de e okulda onayı kaldırabiliyormuşuz diyor benim onaylattırdığım okul çok uzak bu sıcaklarda hiç oraya yürüyemem evime yakın bir okulda onaylatmayı kaldırabilir miyim kaldırırsam tekrar tercih yapacağım o 5 boş yere Malatya'daki liseleri yazacağım.
Kendi okulundaki rehber öğretmenin yoksa idareden vs. birileri yardımcı olur bu konuda. Okul uzaksa gitmeden iletişime geçip ona göre hareket edebilirsin. ❤️

Kendi okulundaki rehber öğretmenin yoksa idareden vs. birileri yardımcı olur bu konuda. Okul uzaksa gitmeden iletişime geçip ona göre hareket edebilirsin. ❤️

Başka bir okulda halledemez miyim yani.

Sanırım tercihler konusunda herhangi bir okuldan yardım alabiliyormuş öğrenciler. Değişiklik için de aynısı geçerlidir. Yardımcı olamazlarsa gereken yere yönlendirirler zaten. 😶

Her şey için teşekkür ederim harikasınız 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı